Четвер, 19 жовтня 2017
Светловодск Події Влада

Світловодськ – у числі переможців

Світловодськ – у числі переможцівНа виконання Національної програми правової освіти населення, затвердженої Указом Президента України, при виконкомі Світловодської міської ради діє міська міжвідомча координаційно-методична рада (МКМР) з правової освіти населення. Очолює її заступник міського голови Ольга Литвиненко. До складу ради входять представники міськрайонного управління юстиції, міського відділу УМВС в Кіровоградській області, райвідділу Головного управління МНС у Кіровоградській області, міськрайонного центру зайнятості, управління праці та соціального захисту населення, управління освіти, а також спеціаліст з питань захисту прав споживачів, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту, директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, начальник служби у справах неповнолітніх, головний спеціаліст-юрисконсульт юридичного відділу виконкому міської ради, ТРК «41 канал» та міська газета «Світловодськ вечірній».
Наприкінці минулого року на засіданні обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення в м. Кіровограді відбулося нагородження кращих управлінь юстиції, які забезпечили координаційно-методичну діяльність з правової освіти населення. В їх числі – і наше. Як цього вдалося досягти розповідає НАТАЛЯ БАЩУК, заступник голови міської МКМР з правової освіти населення, начальник Світловодського міськрайонного управління юстиції.
– Основними завданнями міжвідомчої координаційно-методичної ради є розроблення пропозицій щодо координації діяльності органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян, навчальних та культурних закладів, засобів масової інформації у сфері правової освіти; поширення досвіду з питань правової освіти населення; участь у підготовці проектів нормативних актів, міських програм з питань правової освіти.

– Що конктерно робилося протягом року?

– На виконання плану роботи за 2008 рік членами МКМР було проведено досить великий обсяг роботи за своїм змістом і різноманітністю заходів, як для населення міста, так і для учнівської молоді. Це виступи в ЗМІ, до речі, їх було 229 за рік, тренінги, що проводились ЦМБ для учнівської молоді, рейди по родинах із складними життєвими обставинами, конкурси на кращі знання Конституції України та винахідливих і кмітливих, започаткована на ТРК «41 канал» телеперадача для учнівської молоді «Мала юридична академія» тощо.

– Створення громадської приймальні та її функціонування – чимале досягнення в плані правової освіти населення...

– Так. Громадяни, які звертаються на прийом, отримують безкоштовну правову допомогу фахівців місцевих органів виконавчої влади та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, що також входять до складу міської міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення. За 2008 рік до громадської правової приймальні звернулось 130 громадян нашого міста.

– Взагалі, роботою МКМР найбільше опікуєтюся управління юстиції. Які наші резульати на фоні області?

– Щороку Головним управлінням юстиції проводяться огляди-конкурси на краще забезпечення управліннями юстиції координаційно-методичної діяльності з правової освіти населення; на кращу діяльність громадських правових приймалень з надання безоплатної правової допомоги; на кращу організацію роботи районних (міських) МКМР з правової освіти населення Кіровоградської області. Підведення підсумків оголошених конкурсів та нагородження переможців було проведено 18 грудня 2008 року на засіданні обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення в м. Кіровограді.

Світловодське міськрайонне управління юстиції посіло перше місце в конкурсі на краще забезпечення управліннями юстиції координаційно-методичної діяльності з правової освіти населення. Третє місце на кращу діяльність громадських правових приймалень з надання безоплатної правової допомоги зайняла наша громадська правова приймальня.

Досить приємно було отримувати нагороди про відзначення нашої спільної роботи. Хочу подякувати керівникам і спеціалістам, які здійснюють прийом громадян в громадській приймальні, та тим, хто входить до складу міської координаційно-методичної ради з правової освіти населення та допомогає громадянам нашого міста вирішувати їхні невідкладні проблеми і отримувати необхідні їм знання законодавства України.

«СВ»,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Val Dots Вчора, 20:36
  Милые дамы, брак с иностранцем — это реально! 1
  Val Dots-фото
  Тут подстава какая-то, у "жениха" на фото ногти длинные
 • Ольга Т Вчора, 15:40
  Козярчук, Френкель: от і виросли дітки 1
  Ольга Т-фото
  Московітська мова? Такой нет.Любит автор Козярчука.Хоть как-то укусить...Френкель приплачивает?
 • Pravdainukr 17 жовтня 2017
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Pravdainukr-фото
  Керівник аналітичної служби підприємства Олена Михайлик, случайно не супруга Владимира Михайлика (бывшего директора Светловодск-сбыт)?

  Кто-то в курсе, как дела у бывшего руководства? :)
 • Засранетц 17 жовтня 2017
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Засранетц-фото
  Есть мнение, что надо соглашаться с любым тарифом, пока Побут не пересмотрел его в связи с "поднятием пенсий".
 • Bzik 15 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Bzik-фото
  Зрада зрадная, чего уж там...
 • Novatorr 15 жовтня 2017
  Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала першого віце-президента FAU 2
  Novatorr-фото
  Интересно, когда трасса не занята, на ней можно приезжать погонять? или будут держать закрытую до следующих соревнований?
 • Алекс Горбунов 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Алекс Горбунов-фото
  Цитата: amigo
  пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе.

  Вы ничего не понимает в коммерции! fellow Это так задумано. winked Потом Богданку будут плитами покрывать и ещё дополнительно 30-40 миллионов осваивать. wink
 • amigo 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  amigo-фото
  Молодцы, пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе. По Хмельницкого уже начала появляться колея. На местах где Водоканал колупал, асфальт уже начал проваливаться.
  Кстати, дорога будет намного уже чем была fellow
 • Алекс Горбунов 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Алекс Горбунов-фото
  Драли всех пересичных и на болте вертели и до и еще больше после перемогы. Плевать им на все комментарии, идите мимо пролетарии. Вы видели такого волка, который бы принёс зайцу морковку? В этой стране угасающей сам себя спасай замерзающий.
 • Засранетц 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Засранетц-фото
  А что тут комментировать? Когда тарифы разрешили регулировать каждому сельсовету, только люди с альтернативным строением мозга могли подумать, что они станут внезапно падать вниз. Плюс мэр города, который не в состоянии оплатить полторы тыщи гривасей за свою мышиную возню в судах, вряд ли станет на сторону горожан. Выход один, как говорил Мыкола Яныч - "Хватит ныть! Берите лапиты и копайте!" laughing

  P.S. Нет расчетов Побута про обоснование повышения тарифов, нет и предмета обсуждения. Их можно опубликовать? А то без цифр, все скатится в банальщину типа "геть ганьба"! Но если одним из аргументов Побута прозвучало "было повышение минималки", то можно смело настродамить еще одну корректировку в "расчетах" после "подъема" пенсий. У меня все.

Top