Середа, 14 листопада 2018
Светловодск Надзвичайні пригоди

Нещастя нового року

Прикрих випадків, що сталися з початку року, у службі порятунку зафіксовано близько десяти, з них два – закінчилися трагічно.
Зранку 6 січня служба порятунку отримала повідомлення про пожежу в Андрусівському поштовому відділенні зв’язку. Найбільш ймовірна причина – коротке замикання електромережі.

Цього ж дня, об 11.30, працівники служби порятунку поспішали на допогому мешканцям одного з будинків по вул. Кірова. Там постраждала господарська будівля – її власник порушив правила пожежної безпеки під час експлуатації тимчасової печі (буржуйки).

До речі, з 10 січня виїзд однієї машини служби порятунку обходиться державі в 7 тисяч гривень.

Зранку 9 січня чергова бригада рятівників виїхала за викликом про пожежу за адресою вул. Миру, 140, де виявила труп 81-річної гр. Т. Вогонь знищив ліжко, 2м2 підлоги, телевізор та 8м2 стіни. Є припущення, що старенька затопила піч і вчаділа, адже ліжко, на якому її знайшли, вогонь не пошкодив.

Інша трагедія сталася 15 січня. Близько 17 години двоє чоловіків, що рибалили у Власівській затоці, повертаючись додому, вирішили скоротити відстань до берега і пішли більш небезпечним шляхом. Один з них – 61-річний мешканець Кременчука гр. С – провалився в промоїну, на відстані близько 50 метрів від берега (глибина у цьому місці сягає 7-8 метрів). Другого рибалку, на щастя, врятували колеги по хобі. Добу співробітники відділу внутрішніх справ та рятувальники шукали утопленика, але й до цих пір його тіло не знайдено.

16 січня медики санпропускника ЦРЛ повідомили службу порятунку: ранком до лікарні доставлено родину – чоловіка, дружину та 1-річного хлопчика – з отуєнням середньої тяжкості (мешкають у багатоповерхівці по вул. Комарова, 110). Причина нездужання – самовільно встановлена безвитяжна колонка.

Цього ж дня, з того ж будинку, але з іншої квартири, до лікарні доставили (з отруєнням легкого ступеня тяжкості) 3-річну дитину. Причина – та сама. Цього ж дня газівники у квартирах постраждалих демонтували славнозвісні колонки.

За інформацією служби порятунку підготувала Тетяна ЗИМА.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top