П’ятниця, 24 січня 2020
Культура

Кіровоградщина – перлина степова

Кіровоградщина – перлина степоваВиставка під такою назвою днями відкрилася в міському краєзнавчому музеї. Експозиція присвячена 70-річччю утворення Кіровоградської області. Оглянувши її, відвідувачі можуть дізнатися, що наша область була утворена 10 січня 1939 року Указом Президії Верховної Ради CPCР її адміністративний центр спочатку називався Кірово, пізніше – Кіровоград. До речі, область було утворено за поданням Президії Верховної Ради УРСР, яку в серпні 1938 року очолював уродженець Бобринця Леонід Корнієць. Через рік він став керівником уряду республіки і активно допомагав становленню молодої області, до якої увійшов і його рідний район.


Кіровоградщина – перлина степоваКіровоградщина – перлина степоваКіровоградщина – перлина степоваКіровоградщина – перлина степова


В центрі виставки – карта Кіровоградської області з довідковою інформацією. Неабиякий інтерес відвідувачів музею викличе збірник «Символіка адміністративних районів та міст обласного значення Кіровоградщини» – ці матеріали підготувало Кіровоградське обласне відділення Українського геральдичного товариства.

Увагу ділових людей приверне видання Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати «Деловая Кировоградщина». Тим, хто цікавиться флорою і фауною рідного краю, стане в нагоді книга «Заповідні куточки Кіровоградської області». А на численних світлинах – історичні та мальовничі місця Кіровоградщини, яка справді є степовою перлиною України.

Тетяна ТКАЧУК,
працівник краєзнавчого музею.
Фото Богдана ДРОЗДОВА.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top