Середа, 26 червня 2019
Актуально Влада

Безгазова атака

Безгазова атакаСвітловодських градоначальників, по суті, мало обходить пошук винних у відсутності в Україні газу з московської труби. Головне, зазначають вони, аби ця відсутність не позначилась негативно на життєдіяльності міста...
Заради цього, повідомив вашому кореспондентові перший заступник міського голови Юрій Лукінський, виконкомівська гилка влади Різдво Христове і не святкувала як слід. Починаючи від 7 січня проводяться постійні засідання і консультації. Що, за словами очільника, дозволяє тримати ситуацію з газозабезпеченням Світловодська під контролем - на відміну від багатьох інших українських населених пунктів.


Наприклад, - від того ж облцентру, де 25 грудня було повністю відключено тамтешню теплоцентраль. Ледве по-новій увімкнули. І хоча у нас, зазначає Лукінський, нічого такого екстраординарного не сталося, все ж – тиск газу на міських магістралях суттєво знизився. Щоби не досягати критичної межі, керівники провідних підприємств пристали на пропозицію міської влади значно скоротити споживання газу для своїх виробничих потреб. Подбали міські керманичі і про те, аби не позбавляти населення транспортних послуг. Бо ж відомо: більшість міського пасажирського транспорту працює на пропані або на метані. Заради цього, зазначив перший заступник мера, досягнуто домовленостей з газівниками про подачу двічі на добу газу на заправку, що розташована на території АТП №13507. "Ми, - підсумував Юрій Лукінський, - поки що стримуємо ситуацію. Тому сьогодні, як ніколи, дуже розраховуємо на свідомість городян у площині своєчасної сплати за газ і тепло. У протилежному випадку „Нафтогаз України”, у ситуації, що склалася, позбавлятиме блакитного палива міста-боржники без нагадувань і попереджень"...

Також, і головний інженер СП ТОВ "Світловодськпобут" Олександр Сич акцентує увагу на свідомості і патріотизмі світловодців. Адже теплопостачальники, через багаторічну недоплату населення за вже спожите тепло, винні газівникам понад три мільйони гривень. Раніше, каже він, боргові „дірки” допомагали „штопати” банківські кредити. Наразі ж, через світову фінансову кризу, з цим „дєлом” стало сутужно. Тому, наголосив головний інженер, якщо населення не поквапиться гасити борги і здійснювати поточні платежі – Світловодськ може опинитися без тепла. А зима цього річ морозна...

Ян ДРОБОВИКДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живие, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm
 • Игорь Виличкин 25 березня 2019
  Поліцейські повернули Сергію Михайленку втрачений телефон 1
  Игорь Виличкин-фото
  А мой где телефон? Так меня еще эти "добропорядочные&qu
  ot; блюстители закона обвинили в том, что я вру и что я его продал, а тот, кто у меня его "отжал" белый и пушистый! Умнички а не полицаи! Вывод только один - они покрывают приступников. Это факт!

Top