Четвер, 20 червня 2019
Влада Фоторепортаж

На сесії міської ради

На сесії міської радиУ вівторок 23 грудня у приміщенні міського Палацу культури відбулося пленарне засідання сорок дев’ятої сесії міської ради п’ятого скликання. На початок засідання у залі був присутній 41 депутат міської ради, і сесію оголосили відкритою.
На виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної ради Миколи Сухомлина, перед депутатами прозвітував начальник міліції Ігор Іванов про заходи, спрямовані на боротьбу із злочинами, пов’язаними із вживанням та незаконним розповсюдженням наркотичних речовин. Ігор Владиславович назвав ряд державних програм, пов’язаних із даною проблематикою, в яких вони беруть участь. Доповів про кількість заведених справ та висунутих звинувачень за відповідними статтями. Зокрема в 2008 році 63 особи притягнуто до відповідальності за правопорушення, пов’язані зі збутом та вживанням наркотичних речовин. Запевнив народних обранців, що дана проблема на підвищеному контролі у світловодської міліції і його відомство вживає всіх можливих заходів з метою стабілізації даної проблеми.


Після цього було заслухано декілька виступів та озвучено запит депутата Басова щодо наведення порядку на території гаражного кооперативу «Дніпро-4». Їх взято до уваги і дано відповідні доручення. Після цього перейшли до розгляду питань порядку денного.

В першу чергу розглянули питання про уточнення міського бюджету на 2008 рік.

Наступним рішення міська рада затвердила порядок фінансування установ до затвердження бюджету міста на 2009 рік. Тобто, в першу чергу – забезпечення захищених статей.

Питання про структуру, штати виконавчих органів Світловодської міської ради депутати не підтримали (передбачалося скорочення чисельності працівників виконкому). Мотивація – буде новий бюджет, переглянемо працівників.

Наступний блок питань стосувався економіки міста, комунальної власності територіальної громади. В ньому було прийнято нові ставки єдиного податку, внесли зміни до рішень про Програму приватизації об’єктів комунальної власності та розвитку земельних відносин.

Далі, після тривалого обговорення, прийняли рішення про реорганізацію КП «Міський центр підтримки та розвитку підприємництва» у Фонд підтримки підприємництва міста.

Питання житлово-комунальної сфери проголосували швидко і злагоджено, адже всі вони були узгоджені ще на погоджувальній раді (передсесійна процедура). Зокрема, врешті-решт підтримали запропонований виконавчим комітетом (втретє) проект рішення про запровадження конкурсної основи щодо надання послуг з утримання будинків та прибудинкових територій.

Під час розгляду питань стосовно оптимізації мережі бюджетних установ міста та приведення їх у відповідність до наявних фінансових ресурсів, обумовлених розрахунками Мінфіну, підтримали проект рішення про реорганізацію позашкільного закладу ЦВПВ (центр військово-патріотичного виховання) шляхом приєднання до ЦДЮТ. А далі розглянули питання, які не були проголосовані, але, певним чином, «зависли у повітрі», адже на пропозиції виконкому депутати не погодилися, а залишити все так, як є – не вистачає коштів. Мова йде про реорганізацію Власівської дитячої музичної школи шляхом приєднання до міської ДМШ та про внесення змін до статуту дитячої художньої школи. Також міськрада не підтримала ідею злиття в єдине ціле ТРК «41-й канал» та міського радіомовлення.

І завершив пленарне засідання 49-ї сесії блок питань врегулювання земельно-архітектурних відносин. Секретар міськради Геннадій Френкель привітав присутніх з Новим роком, подякував за плідну роботу і оголосив пленарне засідання закритим.

На сесії міської ради

На сесії міської ради

На сесії міської ради

На сесії міської ради

На сесії міської ради

На сесії міської ради

На сесії міської ради

На сесії міської ради

На сесії міської ради

На сесії міської ради


Микола ШВЕРНЕНКО,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  Група: Користувачі
  Реєстрація: 7.04.2008 | 561 комментар | 0 публікацій
Йо-о-о-у-уу
(тёте на 4-ой фотке)
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
 • admin Користувач offline

 • 25 грудня 2008 15:10
  Група: Шеф-редактор
  Реєстрація: 4.03.2007 | 1690 комментарів | 8048 публікацій
А я и не заметил, какой кадр получился! laughing
Тетя очень серьезная, шутить не рекомендую winked
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 7.04.2008 | 561 комментар | 0 публікацій
Цитата: admin
Тетя очень серьезная, шутить не рекомендую

Та Я из самых лутших побуждений, просто подловил красиво ))), если человек с умом то шутки она должна принимать с улыбкой .... это ж не критика которую мы здесь иногда высказываем в адрес ЗАСЛУЖИВШИХ этого ЛИЧНОСТЕЙ )))
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top