Середа, 22 травня 2019
Светловодск Актуально

Новий рік на поріг!

Новий рік на поріг!2009 рік – рік Бика. Його девіз – робота, сім'я, батьківщина. Тому весь рік пройде під знаком праці, непорушності традицій, міцності родини.
Тож як зустріти Новий рік, щоб Бичок залишився задоволеним?


Святкування.
Не дарма в народі існує приказка: "Як Новий рік зустрінеш – так його і проведеш". Всі ми в це щиро віримо і намагаємося відсвяткувати якнайкраще. Звичайно, свято буде набагато яскравішим, якщо заздалегідь продумати сценарій. Наприклад, свято з корисною назвою "Пірнай у молоко" буде цікавим і дітям (замість не дуже корисної кока-коли можна пригощати дітей молочними коктейлями і морозивом), і дорослим разом з некислою розважальною програмою і ведучими зі згущеним, але не солодкавим гумором!
Для шанувальників танцювальних вечорів можна провести "М-у-узичну вечірку". А для традиціоналістів, які хочуть лише трохи "окоровити" своє свято, можна просто порозставляти по хаті статуетки та свічки у формі гарнюніх усміхнених корівок.

Одяг.
Корівки люблять сонячні відтінки, тому кольори майбутнього року – теплі і спокійні: всілякі відтінки помаранчевого, жовтого і зеленого, які нагадують про осіннє листя, про пісок, зігрітий теплим сонечком. Ви не помилитеся, якщо ваш святковий костюм, а також прикраси на ялинці будуть витримані саме в такій кольоровій гамі.
Зустрічаючи Новий рік, не перестарайтеся з новорічним вбранням. Віл – трудівник, і йому не до лиця пишне, яскраве і химерне вбрання. Все повинно бути скромно, майже по-діловому, але зі смаком.
Бичок обов'язково оцінить всі ваші старання і принесе Вам щастя і успіх в наступному році!

Новорічний стіл.
Святковий стіл має бути багатим, особливу увагу приділіть зеленині, салатам, фруктам – Бик любить свіжу травичку! М'ясо і риба також прийнятні, лише не готуйте телятину!
У 2009 році пануватиме солодкий смак, тому що Бичок – ласун, хоча його пристрасть до переїдання може спричинити проблеми зі шлунком і серцем, тому люди із захворюваннями цих органів мають бути дуже обережні. Але поставити на стіл багато цукерок та солодкого печива не завадить нікому.

Подарунки.
Все давно продумано. Де і як зустріти, і з ким провести, і навіть як одягнутися на Новий рік. Саме час подумати про наших близьких, дорогих, коханих і просто чудових рідних. Звичайно, хочеться зробити найекстравагантніші та найпрекрасніші подарунки. Але варто пам'ятати, що головне – не сам подарунок, а почуття, вкладені у нього. Звичайно, найцікавішими подарунками будуть аксесуари з зображеннями корівки або з відповідним забарвленням. Це можуть бути листівки, свічки, статуетки, вази, скарбнички, шкатулки і все, на що вистачить вашої безмежної фантазії.

З Новим 2009 роком!
Нехай Бичок принесе вам щастя та злагоду!

Наталія КУДЛАЙ,
студентка ІІІ курсу інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top