Неділя, 19 січня 2020
Светловодск

Коли ж отримаємо кошти з резервного фонду?

Багато лиха наробили дощі в першій декаді липня, коли за одинадцять днів на території Світловодська випало 187,4 мм опадів, а за 10-11 липня – 120 мм, затопивши майже 80 гектарів території міста. Тоді лише на першочергові заходи з ліквідації наслідків підтоплення з міського бюджету було ви-ділено понад 40 тис. грн., оперативно оформлені документи на кошти з резервного фонду обласного бюджету – 300 тис. грн., та з резервного фонду Державного бюджету – понад 9 млн. грн. Чи отримало місто ці кошти?


Ось що розповів перший заступник міського голови Юрій ЛУКИНСЬКИЙ:

– Виконком Світловодської міської ради за допомогою і сприянням у вирішенні цього питання звернувся до одинадцятих народних депутатів України, діяльність яких безпосередньо пов’язана з Кіровоградською областю. Було надіслано Прем’єр-міністру Юлії Тимошенко лист з проханням не тільки пошвидше прийняти відповідну постанову Кабміну, а й прискорити виділення коштів на ліквідацію наслідків стихійного лиха в Світловодську. В ньому, зокрема, йдеться про те, що з огляду на несвоєчасне і в неповному обсязі виділення коштів, погіршення погодних умов, нині особливо нагальною є проблема функціонування бюджетних установ, комунальних підприємств та підготовки комунального житлового фонду міста до роботи в осінньо-зимовий період 2008-2009 років.

Копії звернення отримали також міністерства економіки, фінансів, з надзвичайних ситуацій, регіонального будівництва, Кіровоградська ОДА. Секретаріат Кабміну України доручив їм опрацювати дане звернення, а результати розгляду даного питання та проект відповіді подати в Кабінет Міністрів до 14 жовтня поточного року.

«Як тільки міськвиконком отримає відповідь, світловодці про це будуть поінформовані», – сказав Ю.Лукинський.

Вікторія АРХИПОВА.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top