Светловодск
    Логин:     Пароль:       Регистрация Восстановить пароль  
  Главная Фото Форум Карта Знакомства Гороскоп  

Фотогалерея Светловодска
 

Наступ на аморальність

14 августа 2008 // admin // Актуально // Отзывы: 2 // Просмотры: 242 
A A A 6 серпня відбулося засідання постійної комісії з питань захисту суспільної моралі (голова – О.Литвиненко, заступник міського голови з гуманітарних питань), завдання якої – опікуватися зміцненням суспільної моральності та утвердженням здорового способу життя серед школярів та молоді. Присутні на зібранні погодилися, що чи не основним джерелом занепокоєння щодо моральності у сучасному українському суспільстві в цілому, і у Світловодську зокрема, є безперешкодний доступ до ігор та розваг (з допомогою інтернету в тому числі), які пропагують смерть, вбивства, насильство, розпусту.

Члени комісії вже ведуть роз’яснювальну роботу з суб’єктами підприємницької діяльності, які прямо чи опосередковано є розповсюджувачами такої продукції, а також з власниками гральних автоматів, нічних клубів, і обіцяють діяти жорстко, але у рамках Закону. Ця робота передбачає також рейди-перевірки. Ні для кого не секрет, що сьогодні підлітки годинами просиджують у задушливих приміщеннях гральних закладів, де самостійно і неконтрольовано підбирають комп’ютерні розваги, які нічого, крім шкоди здоров’ю, психіці, моральності не дають. Звісно, сидіти, склавши руки, і робити вигляд, ніби нічого не відбувається, дорослі просто не мають права. Обнадійливим є ентузіазм членів комісії, які налаштовані діяти рішуче.

У школах та позашкільних закладах планується активніше говорити про згубний вплив культу насилля, жорстокості, порнографії, наркоманії, а також шкідливих звичок та роз’яснювати переваги здорового способу життя.

Тетяна ЗИМА.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
 (голосов: 1)
Распечатать статью
Место для Вашей рекламы!

Комментарии (2)

Заседание оно и в Африке заседание - поговорили, постановили и... до встречи на следующем заседании. Пока сами родители не начнут воспитывать своих детей, никакая комиссия ничего не сделает.
Громкие слова насчёт рейдов и т.п. Будут они вылетать из этих ночных клубов со своими рейдами как ржавые кастрюли - всё решают деньги (если эти "рейды" вообще будут).
"Энтузазизм" членов комиссии... обнадійливий... долго смеялся
Владимир (14 августа 2008 14:35) Цитировать

Райбольница - 2 игровых зала на 15 метров пути (на остановке со стороны Юбилейного). Возле каждой школы - игровой зал. И это вы боритесь? Хоть бы уже сидели молча и не выежывались, борцы хреновы.
Заседание оно и в Африке заседание - поговорили, постановили и... до встречи на следующем заседании.
+1
Tyler (16 августа 2008 15:17) Цитировать


Добавление комментария

Ваше имя:  Хочу зарегистрироваться!
Ваш e-mail:
Защитный код: Включите эту картинку для отображения кода безопасности повторите:
Зачем мне регистрироваться на нашем сайте? Для чего нужен защитный код? Ответы на эти и другие вопросы вы найдете на странице ЧаВо?.