Неділя, 19 січня 2020
Светловодск Актуально

Для дозвілля дітей

На виконання розпорядження секретаря міської ради «Про організацію змістовного» дозвілля дітей» минулого року у Світловодську поблизу міського Палацу культури було відкрито дитячий майданчик. Сьогодні цей майданчик працює щоденно і з кожним днем все більше маленьких світловодців користуються його послугами.З метою організації оптимальних умов його роботи, можливості придбання нового ігрового обладнання на останньому засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення про встановлення граничного рівня вартості платних послуг на 2008 рік. Термін «граничний», як пояснив секретар міської ради Геннадій Френкель, означає, що з часом ці тарифи можуть бути змінені, але лише в менший бік.

Отже, прокат самоката обійдеться вашому гаманцеві у 2 грн. за годину, велосипеда – 3 грн., а дитячого автомотоциклу – 5 грн. за годину.

Для порівняння, варто зазначити, що у сусідньому Кременчуці ціни ті ж самі, тільки всього за 3-5 хвилин.

Микола ШВЕРНЕНКО.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  • Юля

  • 1 серпня 2008 09:10
    Група: Гості
    Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Николай, если можно то пишите про то, чтобы поставили обыкновеные горки, кочели, песочницы в раене Площади.А детская площадка "асфальтированная" ну никак неподходит для маленьких детей.
  • Нравится
  • 0


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top