Вівторок, 18 грудня 2018
Спорт

Пропагуючи здоровий спосіб життя

19 червня в рамках Всеукраїнського олімпійського дня бігу управління молоді та спорту виконавчого комітету та міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували у Світловодську легкоатлетичний пробіг центральною вулицею міста під непрекращающимся дощем відбувся.
Участь у пробігу взяли 150 чоловік – юні спортсмени ДЮСШ №№ 1,2, клубу юних моряків, загальноосвітніх шкіл №№ 4, 10, професійно-технічного училища №5, студенти технікуму приладобудування та члени спортивної організації «Інваспорт» («Добрада») та ветерани спорту.

Пропагуючи здоровий спосіб життя


23 вихованці літнього табору «Сонечко» загальноосвітньої школи № 10, під керівництвом інструктора з фізичного виховання Н.Демченко, з величезним задоволенням взяли участь у міському пробігу, присвяченому Всеукраїнському олімпійського дню бігу. Їхню команду було легко відрізнити від інших учасників акції завдяки яскравій спортивній формі. І, звичайно, із неменшим задоволенням вони поласували наприкінці пробігу солодким морозивом – подарунком від спонсорів. На фото разом із «сонечками» директор ДЮСШ № 2 Ірина Мусієнко, директор СССДМ Олена Куценко, начальник оргвідділу виконкому Сергій Гайдук та заступник міського голови Ольга Литвиненко.

Пробіг стартував у парку ім. Т.Шевченка, проходив вулицею Леніна і завершився біля Вічного вогню.

Тут було покладено квіти, а пам’ять захисників Вітчизни вшановано хвилиною мовчання. (пробіг відбувався напередодні Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні).

Наприкінці акції ветеранам легкоатлетам за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту Михайлу Баранцю, Миколі Баранцю, Григорію Манойлову, інвалідам «Добради» вручила грамоти заступник міського голови Ольга Литвиненко. А кращим юним спортсменам – подяки від виконавчого комітету.

Незважаючи на невщухаючий дощ, який тривав більшу частину пробігу, організаторам акції вдалося об’єднати всіх навколо розвитку фізичної культури та спорту, пропагуючи здоровий спосіб життя. Свято завершилося яскравою квіткою повітряних кульок, які злетіли в небо над містом на честь майбутньої Олімпіади в Пекіні.

«СВ».
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top