Середа, 22 травня 2019
Фоторепортаж

У добру путь, світловодські випускники!

Швидко мчать шкільні роки. Ніби недавно наші діти йшли до першого класу, а сьогодні вони – випускники. 17 червня світловодці з задоволенням спостерігали за традиційною урочистою ходою та святковим балом випускників-медалістів 2008 року. Крокуючи від ЗОШ №10, учасники ходи зупинилися біля святого для кожного світловодця місця – Обеліску слави. Ніколи не зітреться з пам’яті вдячних нащадків червень 1941 року, коли війна перекреслила плани мільйонів випускників і примусила взятися за зброю. Кращі учні міста поклали квіти до підніжжя Обеліску.

Започатковане минулого року, свято «Бал випускників» має чимало прихильників. Для батьків – велике щастя побачити свою дитину серед кращих, для учнів – гарний стимул відмінно навчатися, аби отримати таке визнання та протанцювати шкільний прощальний вальс на очах у всього міста! Цього року 32 юнаків та дівчат удостоїлися таких почестей, з них 16 заслужили на золоту медаль та 16 – срібну. Протягом довгих 11 років вони наполегливо працювали, здобували знання, удосконалювали їх з кожним днем, а потім своїм розумом прославляли наше місто на олімпіадах. Сьогодні, коли всі іспити та тестування позаду, медалісти довели: вони – найрозумніші!Пам’ятні подарунки – енциклопедії «Ерудит» – медалістам вручали секретар міської ради Геннадій Френкель та директор обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сергій Давидяк. До речі, саме за ініціативи Геннадія Юрійовича минулого року був започаткований цей хвилюючий та урочистий захід.

«Шановні медалісти! Щиро вітаю вас із знаковою подією у вашому житті – успішним завершенням навчання, – сказав у вітальному слові Г. Френкель. – Ви – наше майбутнє, наша надія. Ваша енергія та патріотизм, освіченість та висока культура вкрай необхідні нашому місту і Україні вцілому. Бажаю вам правильно зробити свій професійний вибір, правильно скористатися результатами зовнішнього незалежного тестування. Ви – обличчя Світловодська! По ваших успіхах та вчинках будуть судити про наше місто. Ніколи не забувайте школу та вчителів, які невтомно опікувалися вами, передавали свій досвід та вміння. Бажаю всім вагомих здобутків у навчанні! У добру путь, дорогі випускники!».

Трохи несподіваним, але приємним сюрпризом стало вітання від нашого земляка, людини, яка прославила Україну та рідне місто на весь світ, космонавта Юрія Маленченка!

За традицією кожен медаліст у книзі мрій, побажань та планів на майбутнє зробив свій запис, який, можливо, через багато років прочитають його діти, а також отримав від матері оберіг. І, звичайно ж, прощальний вальс. Як без нього у такий день?

...В небо швидко злітають кульки, що символізують бажання кожного. Хочеться, щоб вони з такою ж легкістю здійснилися. А медалісти урочисто передають директорам своїх шкіл символічні ключі та відкривають випускні бали у школах міста!

Тетяна ЗИМА,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top