П’ятниця, 16 листопада 2018
Светловодск Спорт

Гіркий присмак успіху

З 29-го квітня по 1 травня у Києві проходили змагання фінальної частини Всеукраїнської баскетбольної ліги (юнаки 1994-1995 р.р.н.).
У змаганнях взяли участь 8 команд, які протягом року пройшли відбіркові тури у своїх підгрупах. Серед учасників фіналу своє місце здобували і вихованці тренера-викладача Світловодської ДЮСШ Володимира Лисака.


Першого дня хлопці грали чвертьфінальну гру проти команди запорізької спортивно-дитячої школи олімпійського резерву (СДЮШОР). У досить напруженій боротьбі світловодці перемогли з рахунком 76:63.

– Зламати гру, – говорить Володимир Лисак, – вдалося тільки в третій чверті.

Наступного дня відбулися півфінали. Суперниками нашої команди стали «Черкаські мавпи» – команда резерву тих самих «Мавп», які досить успішно виступають у Національній баскетбольній лізі. Світловодці програли з рахунком 60:77. Щоправда, окрім фізичних кондицій гравців, тут варто врахувати ще й фактор «мудрого» суддівства. І довести, ніби, нічого не можна, але ж і не звертати увагу – важко.

Остання гра – за третє-четверте місця – теж видалася невдалою. Світловодська команда поступилася маріупольському «Азовмашу» 51:61. Можливо, рівень, а можливо, через розчарування під час попередньої гри...

– Можна заспокоїти себе думкою про те, що наша команда все ж таки потрапила до четвірки кращих команд України, – говорить В.Лисак, – але я знаю, що ми можемо більше і, відверто кажучи, були варті виступу у фіналі.

Наставник команди подякував хлопцям за гру і відмітив з числа інших Олександра Бушу.

Команда з баскетболу, тренер висловлюють подяку управлінню молоді та спорту виконавчого комітету, міській раді в особі секретаря Геннадія Френкеля та керівництву підприємства «Віктор і К» за надану фінансову та матеріальну допомогу під час підготовки та поїздки на змагання.

Микола ШВЕРНЕНКО.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top