Вівторок, 18 червня 2019
Светловодск Люди Актуально

Прийомна сім’я – омріяна колиска любові для дітей

Прийомна сім’я – омріяна колиска любові для дітей2008 рік Президентом України В. Ющенком оголошений роком підтримки національного усиновлення та інших форм сімейного виховання дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування. Сьогодні так багато говорять про дітей, які волею долі втратили батьків, але так потребують родинного тепла, любові, ласки.
Здавалося, все саме так і повинно бути, та яке розчарування відчувають діти, коли потрапляють до жорстоких, корисливих людей. Ось тут і ламаються долі. Діти знов і знов повертаються до притулків, маючи надію, що більше ніхто і ніколи не буде знущатися над ними.Люди, не стійте осторонь цієї проблеми! Діти чекають на вас. Коли прийомна дитина переступить поріг вашого дому, це буде її перший крок у нове життя з вами прийомними батьками. І саме ви навчите цю дитину усміхатися і любити людей.

Зрозуміло, що протягом всього життя виникає багато непередбачених ситуацій. Інколи члени сім’ї не можуть їх самостійно подолати. Тоді на допомогу приходять спеціалісти центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

За детальнішою інформацією звертайтесь до Світловодського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: вул. Леніна, 14, 2-й поверх, кабінет 32, або за телефоном: 3-39-05.

Олена КУЦЕНКО,
директор міського центру ССДМ.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top