Понеділок, 27 травня 2019
Спорт

Ветерани доводять свій клас

Олександр Трефільєв та Георгій КошакОлександр Трефільєв та Георгій Кошак6-8 березня у Львові проходили змагання відкритого чемпіонату України класу "Masters" з важкої атлетики серед ветеранів за участю команд областей та міст Києва, Донецька, Одеси, Дніпропетровська, Харкова та команд із Білорусі та Польщі.
У числі найсильніший атлетів учасників першостей європейського та світового рівнів, участь у змаганнях взяли два представника від Світловодська багаторазові переможці України та країн СНД Георгій Кошак та Олександр Трефільєв.


Георгій Кошак у ваговій категорії до 69 кг у досить напруженій боротьбі довів своє чемпіонське звання і продемонструвавши результат у сумі 128 кг (ривок 55 кг, поштовх 73 кг) та посів перше місце.

У ваговій категорії до 85 кг перше місце посів чемпіон Європи Микола Мельниченко (Чернівці) із показником 193 кг. А світловодець Олександр Трефільєв посів третю сходинку, продемонструвавши результат всього на 2 кг менший, ніж переможець 191 кг (ривок 83 кг, поштовх 108 кг).

Ветерани доводять свій клас

Анатолій СІРОМАХА,
директор ЦВПВ.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top