Вівторок, 18 червня 2019
Светловодск Актуально

Зброя не повинна потрапити до рук терористів

Зброя не повинна потрапити до рук терористівПовсякденна копітка робота співробітників підрозділу захисту національної державності та боротьби з тероризмом управління Служби безпеки України в Кіровоградській області доволі багатогранна. Про один з її аспектів розповів його керівник – підполковник Сергій ТКАЧУК:
– Поряд з іншими правоохоронними органами, – говорить Сергій Іванович, – ми виявляємо осіб, причетних до незаконного обігу й зберігання вогнепальної зброї, вибухових речовин та інших засобів ураження. Пов’язано це з масштабною діяльністю по недопущенню проявів тероризму, що набули поширення в сучасному світі.


Впродовж минулого року, завдяки оперативно-розшуковим заходам встановлено кілька десятків осіб, причетних до незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами. Спільно з органами міліції вилучено 28 одиниць вогнепальної зброї, понад 41 тис. набоїв, гранату, близько двох кілограмів вибухівки. Порушено вісім кримінальних справ.

Не є виключенням і поточний рік. Так, нещодавно з метою попередження можливого використання в терористичних цілях в одного з мешканців Голованівського району вилучено дві гранати та сорок набоїв до стрілецької зброї. Щодо цієї особи порушено кримінальну справу. Правопорушникам, схильним до подібних вчинків, хочу нагадати, що в разі доведення протиправних дій, передбачених статтями 258 (терористичний акт) та 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України, їх може чекати позбавлення волі від п’яти років – до довічного ув’язнення.

Прес-група УСБУ
в Кіровоградській області.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top