Середа, 22 травня 2019
Светловодск Події

Все заради кохання

Все заради кохання14 лютого в міському Палаці культури відбулося традиційне святкування Дня усіх закоханих. Організаторами святкового вечора, за підтримки секретаря міської ради Геннадія Френкеля, стали управління молоді і спорту виконавчого комітету, управління культури та туризму, художні колективи та адміністрація Палацу культури і центру дитячої та юнацької творчості.
Перед початком святкового концерту у фойє Палацу було влаштовано «Вітальню закоханих», де кожен присутній міг висловити свої почуття за допомогою стенду «Я вам пишу», написати Валентину і вкинути у поштову скриньку, зробити фото на пам’ять чи скористатися «Деревом бажань».


Далі був концерт під назвою «Все заради кохання», під час якого секретар міськради Г.Френкель вручив подарунки Ользі та Костянтину Кобильським, які чотири роки тому побралися саме в День св. Валентина і вже сьогодні мають природнє підтвердження свого кохання – трирічну донечку.
Крім того, кожен присутній при вході отримав квиток, за яким наприкінці вечора співпала так звана ідеальна пара. Щасливці отримали у подарунок святкову вечерю на двох у ресторані «Рандеву».
Отож, все було добре за винятком дискотеки, яка, на жаль, через погані погодні умови, на відбулася.

Микола ШВЕРНЕНКО,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).
http://svetlovodsk.com.ua/gallery/categories.php?cat_id=24Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top