Неділя, 19 травня 2019
Светловодск Події

Рукотворний світ Ані Криворучко

Рукотворний світ Ані Криворучко24 січня в Полтавській художній галереї мистецтв проходило урочисте відкриття виставки і нагородження переможців Міжнародного дитячо-юнацького конкурсу образотворчого мистецтва ім. Саші Путрі.
З 400 робіт журі відібрало до експозиції 16 найкращих картин.
Перше місце отримала робота «Квітка натхнення» Ані Криворучко, учениці художнього класу Дитячої школи мистецтв (викладач К.Шевченко). Робота виконана у техніці батік (розпис на шифоні перламутровими контурами та акриловими фарбами для тканини).
Робота «Квітка натхнення» – декоративна, святкова. Образний світ Ані – земний, теплий, рукотворний. У ньому присутні конкретні персонажі, які наповнюють світ красою. Її образна мова – елегійна й стримана, проте виразна й акцентована за кольоровим рішенням.


Рукотворний світ Ані КриворучкоСпівробітники галереї виділили для Аніної роботи окрему стіну, і експонувалася вона разом з плакатом конкурсу. Після нагородження окремо для Ані провели екскурсію та подарували альбом видатного українського живописця Миколи Ярошенка.
Аня навчається у випускному класі разом з Стефаном Христенком (двічі переможцем Міжнародного конкурсу «Бієнале від 5 до 10», Міжнародного конкурсу ім. І.Є. Репіна, Всеукраїнського конкурсу «Ми з України»), з Дмитром Литвиненком (тричі переможцем Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої»), з постійними учасниками та переможцями обласних і міських конкурсів Мариною Полудень, Софією Бровченко, Яною Бере-зінер, Анею Лук’янчиковою.

Рукотворний світ Ані Криворучко Рукотворний світ Ані Криворучко Рукотворний світ Ані Криворучко

«СВ».Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top