Четвер, 20 червня 2019
Светловодск Актуально

Вкладники Ощадбанку міста і району вже отримали майже 2 мільйона гривень

Вкладники Ощадбанку міста і району вже отримали майже 2 мільйона гривеньПродовжується виплата компенсаційних вкладів вкладникам колишнього Ощадбанку СРСР.
Як повідомила керуючий Ощадбанком Тетяна Цимбал, вже другий тиждень працівники банку працюють з клієнтами не до пізньої ночі, як було раніше, а до 17 години. Хоча через величезний обсяг інформації все одно доводиться затримуватися до 20-22 години.


Згідно з новим регламентом роботи, встановленим Києвом, виплата коштів з компенсаційних рахунків здійснюється у всі робочі дні тижня, крім п’ятниці та суботи. Реєстрація вкладників у філіях нашого міста та Власівки (всього чотири), триває з 8.00 до 15.00 по п’ятницях, у центральному відділенні Ощодбанку (вул.Богуна,5) по п’ятницях і суботах.

Ощадбанк також продовжує реєструвати вкладників компенсаційних рахунків для внесення їх у єдиний реєстр.
Станом на 30 січня, починаючи з 8 січня, у Світловодську та Світловодському районі зареєстровано 5 тисяч 714 заяв вкладників на суму 4 млн. 712 тис. 361 грн. Виплачено кошти 1998 вкладникам міста і району на суму 1 мільйон 833 тисячі 574 гривні.

Вікторія АРХИПОВА.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top