Середа, 14 листопада 2018
Светловодск Влада

Прес-конференція: про вибори, бюджет та бассейн

Прес-конференція: про вибори, бюджет та бассейн17-го січня у кабінеті міського голови відбулася прес-конференція для представників засобів мас-медіа за участі секретаря міської ради Геннадія Френкеля, керівника апарату ради Ольги Литвиненко, заступників міського голови Юрія Лукинського, Романа Петрова (на фото) та інших посадовців.
Ми звернулися до представників влади із запитаннями про ситуацію з територіально-виборчою комісією, бюджетом міста на 2008 рік, термін запуску та вартість відвідування басейну, транспортні перевезення. Отже, про все по черзі...

Про ТВК


Геннадій ФРЕНКЕЛЬ:
– Згідно з постановою Верховної Ради у Світловодську вибори міського голови повинні відбутися 16 березня 2008 року. Але 15 січня більшість членів ТВК за власним бажанням написали заяви про складання своїх повноважень. Фактично сьогодні у Світловодську ТВК не існує. За чітко визначеною процедурою депутати міськради на сесії повинні припинити роботу цієї комісії і розпочати формування нової. Але…Більшість представників фракції «НУ-НС» та БЮТ чомусь не підтримали відповідний проект рішення, ставлячи проведення виборів 16 березня, м’яко кажучи, під сумнів.

Наразі ми надіслали роз’яснювального листа голові Верховної Ради і, сподіваюся, найближчим часом дійдемо згоди із депутатами міської ради, тобто спробуємо провести із депутатами роз’яснювальну роботу і розпочнемо нормальну підготовку до виборів міського голови у Світловодську.

Ольга Литвиненко:
– Я хочу додати, що до складу ТВК входять представники різних політичних партій і блоків. І за її створення та функціонування відповідають безпосередньо на ті блоки і партії, які повинні делегувати до її складу своїх представників.

До речі, у виконкомі працює державний реєстр виборців, тому ви можете перевірити чи є ваше ім’я у списках виборців. Звертайтеся до каб. № 16 виконкому, або за тел. 27678, 20511.

Про бюджет міста


Юрій Лукинський:
– Завдяки напруженій і злагодженій роботі виконавчої влади та депутатського корпусу, розуміння та допомоги керівників підприємств нам вдалося минулий бюджет виконати на 100%. Бюджет 2008-го року буде соціально спрямованим – ніяких скорочень штатів бюджетних установ не буде. Пріоритет цього року – охорона здоров’я (фінансування цієї галузі, порівняно з минулим роком, збільшено на 37,3%), освіта (більше 17%), фізична культура і спорт (більше 18%), культура і мистецтво (більше 15%). Значно менше заплановано коштів на апарат місцевого самоврядування та не вдалося збільшити фінансування ЖКГ. Проте ми вже сьогодні докладаємо максимальних зусиль, що збільшити розмір дотації із обласного бюджету і сподіваємося, що кабінет міністрів України стримає свою обіцянку і внесе зміни до Державного бюджету-2008.

Про басейн


Роман Петров:
– Процес підготовки води перебуває на завершальній стадії. Незабаром басейн буде готовий до прийому перших відвідувачів. Щодо ціни на відвідування басейну, то вона ще остаточно не визначена. Та, порівнюючи з цінами на такий вид дозвілля у інших містах, вона буде в межах 150-180 грн. на місяць для дорослого. Відповідно для школярів та дітей молодшого віку будуть впроваджені знижки.

Про конкурс перевізників


Ольга Шевченко, начальник управління економіки міськвиконкому:
– Цього разу ми більш уважно поставилися до умов, які повинні забезпечити перевізники для пасажирів: це і збільшення місткості транспорту, і забезпечення умов для проїзду стоячи, безпека проїзду тощо.

– Наша головна проблема сьогодні полягає у відсутності конкуренції, – додав до слів Ольги Шевченко Юрій Лукинський. – Якби претендентів було більше, умови для проїзду стали б значно комфортнішими.

Микола ШВЕРНЕНКО,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top