Середа, 26 червня 2019
Светловодск Влада

Прес-конференція: про вибори, бюджет та бассейн

Прес-конференція: про вибори, бюджет та бассейн17-го січня у кабінеті міського голови відбулася прес-конференція для представників засобів мас-медіа за участі секретаря міської ради Геннадія Френкеля, керівника апарату ради Ольги Литвиненко, заступників міського голови Юрія Лукинського, Романа Петрова (на фото) та інших посадовців.
Ми звернулися до представників влади із запитаннями про ситуацію з територіально-виборчою комісією, бюджетом міста на 2008 рік, термін запуску та вартість відвідування басейну, транспортні перевезення. Отже, про все по черзі...


Про ТВК


Геннадій ФРЕНКЕЛЬ:
– Згідно з постановою Верховної Ради у Світловодську вибори міського голови повинні відбутися 16 березня 2008 року. Але 15 січня більшість членів ТВК за власним бажанням написали заяви про складання своїх повноважень. Фактично сьогодні у Світловодську ТВК не існує. За чітко визначеною процедурою депутати міськради на сесії повинні припинити роботу цієї комісії і розпочати формування нової. Але…Більшість представників фракції «НУ-НС» та БЮТ чомусь не підтримали відповідний проект рішення, ставлячи проведення виборів 16 березня, м’яко кажучи, під сумнів.

Наразі ми надіслали роз’яснювального листа голові Верховної Ради і, сподіваюся, найближчим часом дійдемо згоди із депутатами міської ради, тобто спробуємо провести із депутатами роз’яснювальну роботу і розпочнемо нормальну підготовку до виборів міського голови у Світловодську.

Ольга Литвиненко:
– Я хочу додати, що до складу ТВК входять представники різних політичних партій і блоків. І за її створення та функціонування відповідають безпосередньо на ті блоки і партії, які повинні делегувати до її складу своїх представників.

До речі, у виконкомі працює державний реєстр виборців, тому ви можете перевірити чи є ваше ім’я у списках виборців. Звертайтеся до каб. № 16 виконкому, або за тел. 27678, 20511.

Про бюджет міста


Юрій Лукинський:
– Завдяки напруженій і злагодженій роботі виконавчої влади та депутатського корпусу, розуміння та допомоги керівників підприємств нам вдалося минулий бюджет виконати на 100%. Бюджет 2008-го року буде соціально спрямованим – ніяких скорочень штатів бюджетних установ не буде. Пріоритет цього року – охорона здоров’я (фінансування цієї галузі, порівняно з минулим роком, збільшено на 37,3%), освіта (більше 17%), фізична культура і спорт (більше 18%), культура і мистецтво (більше 15%). Значно менше заплановано коштів на апарат місцевого самоврядування та не вдалося збільшити фінансування ЖКГ. Проте ми вже сьогодні докладаємо максимальних зусиль, що збільшити розмір дотації із обласного бюджету і сподіваємося, що кабінет міністрів України стримає свою обіцянку і внесе зміни до Державного бюджету-2008.

Про басейн


Роман Петров:
– Процес підготовки води перебуває на завершальній стадії. Незабаром басейн буде готовий до прийому перших відвідувачів. Щодо ціни на відвідування басейну, то вона ще остаточно не визначена. Та, порівнюючи з цінами на такий вид дозвілля у інших містах, вона буде в межах 150-180 грн. на місяць для дорослого. Відповідно для школярів та дітей молодшого віку будуть впроваджені знижки.

Про конкурс перевізників


Ольга Шевченко, начальник управління економіки міськвиконкому:
– Цього разу ми більш уважно поставилися до умов, які повинні забезпечити перевізники для пасажирів: це і збільшення місткості транспорту, і забезпечення умов для проїзду стоячи, безпека проїзду тощо.

– Наша головна проблема сьогодні полягає у відсутності конкуренції, – додав до слів Ольги Шевченко Юрій Лукинський. – Якби претендентів було більше, умови для проїзду стали б значно комфортнішими.

Микола ШВЕРНЕНКО,
Богдан ДРОЗДОВ (фото).Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живие, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm
 • Игорь Виличкин 25 березня 2019
  Поліцейські повернули Сергію Михайленку втрачений телефон 1
  Игорь Виличкин-фото
  А мой где телефон? Так меня еще эти "добропорядочные&qu
  ot; блюстители закона обвинили в том, что я вру и что я его продал, а тот, кто у меня его "отжал" белый и пушистый! Умнички а не полицаи! Вывод только один - они покрывают приступников. Это факт!

Top