Четвер, 20 червня 2019
Светловодск

Потурбуймося про птахів разом!

Потурбуймося про птахів разом!Уже не перший рік вихованці Світловодської станції юних натуралістів беруть участь в акції «Біла варта» (гуртки «Природа в літературі і мистецтві», «Юні друзі природи», «Юні валеологи»), що спрямована на підгодівлю птахів протягом зимового періоду. Не став винятком і цей рік. На всій території станції юннатів вони розвісили годівнички, виготовлені з дерева та пластикових пляшок.
Діти з радістю спостерігають за пташками, підсипають їм зерно, слідкують за годівничками. Це вони роблять і вдома.
З метою пропаганди захисту навколишнього середовища, зокрема піклування про маленьких крилатих мешканців нашого міста, яким в морозний день важко знайти собі їжу, юннати розробили листівки, які потім роздали жителям нашого міста. У своїх зверненнях діти закликають оберігати та піклуватися про пташину братію. Адже зовсім не важко повісити на підвіконні чи балконі власної домівки невелику годівничку та підгодовувати пташок крихтами хліба чи насінням.


Можливо, нам всім час замислитися і саме зараз розпочати піклуватися про пернатих друзів, щоб потім навесні та влітку вони допомагали нам своєю клопіткою працею. Проявіть доброту, допоможіть птахам взимку – а вони порадують вас невгамовним вдячним співом.

Віта КАРПОВА,
психолог станції юних натуралістів.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  • admin Користувач offline

  • 24 січня 2008 14:59
    Група: Шеф-редактор
    Реєстрація: 4.03.2007 | 1690 комментарів | 8048 публікацій
Молодцы! wink
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top