Середа, 22 травня 2019
Светловодск Події

Річний "Звіт" в урочистій "обгортці"

Річний "Звіт" в урочистій "обгортці"Принаймні, так – словами, винесеними у заголовок – можна охарактеризувати яскраве дійство „Людина року-2007”, яке пройшло 4 січня у міському Палаці культури. Безумовно, ніяких сценарних новацій глядачі, що майже вщент заповнили концертну залу, того вечора не побачили – подібні церемонії вони спостерігають по телевізору не перший рік. Але – то по телевізору з різних києвів, лондонів та стокгольмів. А от, щоби в себе дома... Це було уперше!
Десять номінацій, по п’ять претендентів, кожному – по диплому Лауреата з трояндою, а кращому з кращих – ще й символічну статуетку. А поміж номінацій – музичні номери...


Церемоніальне видовище розпочалося з пошанування „Благодійника року”. Тут, як найкращий, статуетку отримав генеральний директор ЗАТ „Об’єднання Дніпроенергобудпром”, депутат облради Іван Марон. Щодо його доброчинства, то ведучим можна було їх і не перелічувати – напевне немає у Світловодську соціального або виховного закладу (інтернати, дитячі садки, школи тощо) якому б не допоміг Почесний громадянин міста Іван Марон. До того ж, силами очолюваного ним підприємства на Власівці, де розташовані основні виробничі потужності ЗАТ ОДЕБП, зведено православний Храм. Чимало світловодців, яких спіткала хвороба, інше лихо, вдячні йому і за персональну допомогу. Благодійницьку звитягу Марона помічено і на державному рівні: нагородження його медаллю Святого князя Володимира – не зайве тому свідчення.

Статуеткою у номінації „Меценат року” удостоєно депутата міськради, члена спостережної ради „Укрексімбанку” Анатолія Кочергу. І не злічити, скільки разів Кочерга як фінансист, банкір, і просто, як патріот рідного міста, виручав Світловодськ. Причому, без всякого особистого зиску.

Серед п’ятьох Лауреатів у номінації „Керівник року” кращим визнано генерального директора СП ТОВ „Світловодськпобут”, члена міськвиконкому Сергія Яременко. Воно і не дивно... З того часу, як він очолює це підприємство теплокомуненерго, воно, із звичайного і далеко не процвітаючого теплопостачального перетворилось на багатопрофільне підприємство з потужною будівельною і транспортною інфраструктурами. А щодо основної своєї діяльності – теплопостачання – „Світловодськпобут”, з його сміливими впровадженнями інноваційних технологій (одна когенерація – чого варта!), є незаперечним лідером серед споріднених підприємств всієї України.

Кращим „Політиком року” стала жінка. Жінка-керівник – заступник гендиректора ЗАТ ОДЕБП, депутат міськради Любов Чекаленко. Колеги-депутати, за аналогією з видатною англійською прем’єркою Маргарет Тетчер, кулуарно називають її „Залізною леді”. Вона, визнають вони, дійсно „залізна”, коли йдеться про відстоювання інтересів Світловодська та його мешканців.

А от на номінації „Журналіст року” варто зупинитись детальніше. Адже, чи не вперше за дев’ять років існування газети „Світловодськ Інформ”, її нинішнього редактора Віталія Асауленка так високо поцінували – він став одним із Лауреатів. У разі вручення йому статуетки (чим, як кажуть, дідько не жартує), він, навіть невеличкий спіч заготовив, який таки варто навести: „По-правді кажучи, коли я взнав, що номінований на це звання – спочатку здивувався: рідкий чиновник у Світловодську мною, як сторожовим псом демократії, залишився не покусаним. І лише потім до мене дійшло – це свідчення демократичності, я б сказав, європейськості нинішньої влади у місті! У цьому зв’язку, вельми хочу, щоби мою сьогоднішню радість розділили Євген Коломойцев та Геннадій Мельник – саме у їхній газеті „Світловодськ Інформ” я маю честь нині працювати. А також бізнес-вумен Тетяна Дроздова, яка, працюючи на початку 90-х заступником редактора „Світловодська вечірнього” розгледіла у мені журналістські здібності. Щиро вам всім дякую. З Новим роком і веселого Різдва!”... Не судилося – статуетка дісталася не менш достойній журналістці – редакторці ТРК „Веселка” Валентині Саєнко.

Кращим з п’ятірки номінантів „Медик року” незаперечно визнано начальника управління охорони здоров’я, головного лікаря ЦРЛ Юрія Котенка. Саме за його керування світловодська медицина отримала „друге дихання”: тут тобі і благоустрій та ремонт медичних установ, і радикальне оновлення медичного обладнання та устаткування, а також помітне покращення медичного обслуговування тощо.

Кращим „Освітянином року” стала миловидна директорка ЗОШ №7 Анжела Колесник – вже кілька років поспіль вона входить до першої сотні кращих шкільних директорів України, а керована нею школа, також, перебуває у сотні найкращих шкіл країни.

Ірина Тємнова, директорка дитячої Школи мистецтв здобула статуетку як найкращий номінант „Людина року” у культурологічній сфері. Вісім років очолює вона Школу, вихованці якої мають визнання як на всеукраїнському, так і на міжнародному рівнях.

„Людиною року” (спорт) став кандидат у Майстри спорту з баскетболу, тренер-викладач ДЮСШ №2 Володимир Лисак. З року в рік спортсмени, треновані ним, стають призерами престижних спортивних турнірів. А його підопічні – баскетбольна команда 1994-95 рр. народження, згідно рейтингу Федерації баскетболу України, входить у сімку найкращих команд країни.

Представники торгівлі міста завершили список номінацій... Тут „Людиною року”, з врученням статуетки, став директор ТОВ „Всесвіт” Петро Космач. Його торговельні площі, які розмістилися на місці колишнього „Дитячого світу”, значно покращили зовнішній вигляд вже „не молодої” центральної частини міста та зробили реалізацію продуктів харчування більш цивілізованою і упорядкованою...

На переконання багатьох очевидців церемонії, „Людина року” - звання вельми престижне. А це означає: якщо така „процедура” стане у Світловодську традиційною – „Людину року” почнуть виборювати у більш конкурентній боротьбі. Від чого місто та його громада лише виграють.

Річний "Звіт" в урочистій "обгортці" Річний "Звіт" в урочистій "обгортці"
Меценати року (справа наліво): Ярослав Джумало; Леонід Керекеша; Анатолій Кочерга; Борис Нечипорук.


Ян ДРОБОВИКДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top