Понеділок, 20 травня 2019
Светловодск Влада

У виконкомі

Чергове засідання виконкому, що відбулося минулого четверга, розпочалося з урочистої та приємної події – присутні вітали директора ЦМБС Єлизавету Ялову з днем народження.
Про стан бібліотечної системи. Відразу ж було заслухано начальника управління культури і туризму Надію Клокар, яка доповідала про стан та розвиток бібліотечної справи у місті. За словами Надії Іванівни, завдання, поставлені відповідним міністерством, у місті виконуються, збережено мережу бібліотек, які сьогодні грають надзвичайно важливу роль в усіх напрямках життя. А от матеріально-технічна база бібліотечної системи потребує поліпшення – брак коштів не дає можливості забезпечити бібліотеки міста всім необхідним (деякі – не телефонізовані, деякі – не охороняються тощо). Доповідач запропонувала врахувати кошти на ці потреби у бюджеті наступного року.


Здоров’я нації під загрозою. Міську програму «Про затвердження міських заходів щодо виконання програми запобігання та лікування серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань на 2007-2010 роки» презентувала в.о. начальника ЦРЛ Світлана Деружинська, яка зауважила: останнім часом населення України потерпає від вище-вказаних хвороб, значно зросла смертність.

Проблема привернула увагу посадовців на найвищому рівні. У рамках реалізації програми передбачається оновлення технічного медичного обладнання, підвищення кваліфікації медперсоналу, проведення роз’яснювальної роботи. На це необхідно у 2008 році 25 тисяч гривень, у 2009 – 135 тис. грн., 2010 – 80 тис. грн.

З нового року – нові ціни. Члени виконкому погодили проект рішення, озвучений новим начальником управління освіти Іриною Добровольською. Він стосується організації харчування окремих категорій учнів шкіл. Отож, з 1 січня 2008 р. грошові норми на безоплатне харчування для учнів 1-4 класів складають: вартість одного обіду – 3,50 грн. (зараз 2,50), 5-11 – 4,20 грн. (3,00), для всіх учнів 1-4 кл. – 1,60 грн. (1,0). Діти, які навчаються на базі дошкільних закладів, забезпечуватимуться чотириразовим харчуванням. З 1 січня 54 учні, які мають обмежені можливості, харчуватимуться за рахунок загального фонду.

Тетяна ЗИМАДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top