Середа, 22 травня 2019
Светловодск

Зірочки на нашому небосхилі

У листопаді в місті, районі та в смт.Власівці народилося 56 дітей: 29 дівчаток та 27 хлопчиків.
Новими мешканцями Світловодська стали 33 діток – 20 хлопчиків та 13 дівчаток: Олександр Кожум’яка, Ялизавета Дяченко, Артем Чухало, Домініка Верлан, Назар та Захар Єви, Валерія Мотя, Анатолій Коровяков,Катерина Стояновська, Софія Рудік, Артем Цвень, В’ячеслав Чернишов, Карина Полозова, Ілля Колісник, Дмитро Рачков, Руслан Линник, Давід Резніченко, Ілля Карпяк, Ілона Сіромаха, Ірина Чигрин, Діана Булай, Глєб Кузмінов, Софія Салтикова, Максим Лубашев, Нікіта Кодак, Максим Шевчук, Ілона Прядун, Іван Куліш, Олександр Самбур, Нікіта Власов, Олександр Жуіков, Дар’я Рябкіна, Дар’я Бойко.


Власівською селищною радою зареєстровано 5 дітей – двоє хлопчиків та три дівчинки. Це – Артем Пронькін, Уляна Тріска, Кіра Зозуля, Аліса Вовченко, Ерік Синдорін.

Район поповнився 18 новонародженими. Тут народилося 13 дівчаток та 5 хлопчиків. У Великій Андрусівці – Дар’я Дряпіка, Микола Закревський, Вікторія Алексеєнко, У Глинську – Анастасія Шамко, У Кобзарівці – Софія Романюк, в Іванівці – Руслан Романенко та Світлана Сміян, у Миронівці – Дмитро Духняк, у Микільську – Антон Кирєєв та Олександр Найденко, в Озерах – Марина Матвійчишак та Анастасія Чипурко, в Таловій Балці – Вероніка Полярус та Юлія Ільченко, у Павлівці – Софія Молот, Сергій Пономаренко та Іванна Шевченко, у Подорожньому – Єва Меркун.

"Світловодськ вечірній"Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top