Понеділок, 17 грудня 2018
Светловодск

Служба, що завжди стоїть на варті інтересів людини

Служба, що завжди стоїть на варті інтересів людини21 грудня 2007 року минає 17 років з дня створення Державної служби зайнятості. Як швидко плине час. На початку створення служби наша молода державна переходила на колію ринкових відносин при наявності всіх форм господарювання та власності.
Тож перші кроки були і простими, і складними. Простими, бо майже всі підприємства працювали. Тільки розпочиналося руйнування державних підприємств, особливо союзного підпорядкування та військово-промислового комплексу, і безробіття майже не було. Складними, бо був тільки один «Закон про зайнятість», і майже жодного підзаконного акту, який регламентував би нашу діяльність. І, звичайно, ні приміщень, ні меблів, ні техніки.

Але час минав, ситуація на ринку праці все більше загострювалася, її пік охопив 1998-1999 р.р. У цей період працювати було дуже важко: недосконала нормативна база, обмаль коштів на соціальний захист населення. А у Світловодську рівень безробіття був одним з найвищих в Україні.

Нарешті з 2000 року ситуація на ринку праці стала поліпшуватися. У 2007 році на обліку в центрі зайнятості перебувало приблизно 5,5 тис. жителів міста та району. Щорічно понад 2,7 тис. осіб, які звертаються за послугами до служби зайнятості, вдається працевлаштувати за направленням центру зайнятості, близько 7 тисяч – одержують профорієнтаційні послуги, 730 – проходять професійну підготовку підвищення кваліфікації, 1200 – беруть участь у громадських роботах, особливо вдячні за цю роботу одинокі інваліди, пенсіонери, пацієнти Власівського пансіонату для ветеранів та інші громадяни, які потребують допомоги та догляду.

Світловодський міськрайонний центр зайнятості – це установа, яку всі знають і поважають, – яка професійно і на високому рівні виконує покладені на неї державою функції та обов’язки. Безробітним тут допомагають знайти роботу, перекваліфікуватися, здобути нову професію або ж відкрити власну справу, роботодавцям – вирішити кадрові проблеми свого підприємства чи установи.

Міськрайонний центр зайнятості має величезну базу даних щодо ситуації на ринку праці, перспектив розвитку кожного підприємства, безкоштовно надає консультації з будь-яких питань, що стосуються працевлаштування і кадрових проблем. Його працівники постійно удосконалюють форми і методи роботи з відвідувачами, розширюють співпрацю з роботодавцями, впроваджують сучасні технології, які дозволяють використовувати можливості електронної інформаційної мережі.

Цього року працівники міськрайонного центру зайнятості, а відтак його клієнти, одержали подарунок від держави – нове чудове приміщення, де створені сучасні умови праці як для персоналу, так і для його клієнтів.

Користуючись нагодою, вітаю усіх колег з сімнадцятою річницею створення Державної служби зайнятості. Хай ваша праця завжди буде плідною і потрібною людям. Здоров’я вам і вашим рідним, земного щастя, радості й добра, миру і злагоди в кожному домі.

Ілля ДОМБРОВСЬКИЙ,
директор Світловодського МРЦЗ.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top