Четвер, 20 червня 2019
Светловодск

Сильна первинка – сильна профспілка!

Навесні 2006 р. відбувся V з’їзд Федерації профспілок України, на якому було запропоновано проголосити 2007 рік роком первинної профспілкової організації. Мета – привернути увагу до первинок та підняти їх авторитет.
Федерація профспілок області не залишилась осторонь. За її ініціативи в області було оголошено огляд-конкурс серед первинних профспілкових організацій, який проходив під гаслом "Сильна первинка – сильна профспілка".


Серед учасників конкурсу була і наша одна із шести профспілкових організацій, що входить до складу райкому профспілки – це первинка міської центральної бібліотечної системи, де головою ПК є Ніна Шмакова. Дуже приємно, що за рішенням конкурсної комісії ця організація зайняла одне із призових місць (3-є) і отримала відзнаку – Почесну грамоту від ФП України, Диплом від ФП області та грошову премію.

Взагалі РК профспілки працівників культури цього року багатий на переможців. Хотілося б сказати добрі слова на адресу голови ПК міської дитячої бібліотеки Лариси Явтушенко, яка цього року була нагороджена Дипломом ФПО та цінним подарунком "За професійну майстерність". Також Дипломом ФПО нагороджено профспілкову організацію міської друкарні за кращий колективний договір серед малочисельних поліграфічних організацій (голова ПК Катерина Ломонос).

Я горда тим, що на чолі ось таких рядових первинок стоять лідери, які роблять все, щоб рядові члени профспілки і ті, хто ще не прийшов до її лав, реально відчули, що профспілка є, діє і здатна допомагати людям.

Тетяна ПУГАЧ,
голова РК профспілки працівників культури.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top