Четвер, 19 жовтня 2017
Светловодск

Світловодцям-благодійникам – низький уклін

Весь християнський світ шанує великого Божого слугу Миколая-чудотворця, який любив людей, дітей, був благодійником.
А мені дуже хотілося б, щоб жителі нашого міста знали про благодійників-світловодців, наших сучасників, які живуть поруч з нами і допомагають сиротам, вдовам, багатодітним родинам, одиноким старикам, хворим людям. До таких людей відноситься депутат міської ради Олександр Коханюк. Я пригадую день, коли вперше побачила цього молодого чоловіка, пригадую як він після моєї розповіді про проблеми "Товариства по допомозі сиротам", згодився нам допомагати. Втім, це не просто допомога. Олександр Корнійович живе життям дітей-сиріт, багатодітних родин, нужденних людей. Щоб розповісти про його благодійність, не вистачить всіх сторінок газети "Світловодськ вечірній". О.Коханюк (він очолює фірму "Паляниця") допомагає дітям здобувати освіту, не одну людину підтримав у лиху годину, зокрема, дає гроші на лікування, а скільки подарунків до свят потішили дітей. Олександр Корнійович не просто допомагає, – це його спосіб життя. Я, як керівник "Товариства", ніколи не ходжу до його кабінету, ніколи нічого не прошу. Він сам приходить до нас тоді, коли найбільше потрібна його допомога. Така людина, на мою думку, варта ордена.

Про "Товариство" не забувають й інші підприємці. Це Владислав Каспров, Лев Брагинський тощо.

Наш колектив ентузіастів, які віддають свій час і любов дітям-сиротам – Любов Литвиненко, Галина Євтушенко і її донечка Олеса, Наталя Макарова, Наталя Бугайова, Лариса Стригуль – щиро дякують нашим дорогим спонсорам, усім жителям міста, які допомагають «Товариству». Вітаємо їх з Новим роком, Різдвом Христовим. Бажаємо щастя, миру, достатку їм та їхнім родинам і усім працівникам підприємств, які нам допомагають.

Клавдія КОБЕЛЯНСЬКА,
голова "Товариства по допомозі сиротам".
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

 • Лада

 • 15 травня 2008 23:03
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Какое лицемерие!!!!!!!!!!!!!! Как врут и либезят. Знаю я этого Коханюка. Живет только в свое удовольствие. Нужны ему чужие дети.... как же... ему родные в нагрузку....
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Лада,Откуда такая агрессия?Я с ним сталкивался,правда давненько,вполне нормальный человек (и пальцы не гнёт,в отличии от большинства местных бизнесменов).Может это личная неприязнь?
 • Не нравится
 • 0
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Val Dots Вчора, 20:36
  Милые дамы, брак с иностранцем — это реально! 1
  Val Dots-фото
  Тут подстава какая-то, у "жениха" на фото ногти длинные
 • Ольга Т Вчора, 15:40
  Козярчук, Френкель: от і виросли дітки 1
  Ольга Т-фото
  Московітська мова? Такой нет.Любит автор Козярчука.Хоть как-то укусить...Френкель приплачивает?
 • Pravdainukr 17 жовтня 2017
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Pravdainukr-фото
  Керівник аналітичної служби підприємства Олена Михайлик, случайно не супруга Владимира Михайлика (бывшего директора Светловодск-сбыт)?

  Кто-то в курсе, как дела у бывшего руководства? :)
 • Засранетц 17 жовтня 2017
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Засранетц-фото
  Есть мнение, что надо соглашаться с любым тарифом, пока Побут не пересмотрел его в связи с "поднятием пенсий".
 • Bzik 15 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Bzik-фото
  Зрада зрадная, чего уж там...
 • Novatorr 15 жовтня 2017
  Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала першого віце-президента FAU 2
  Novatorr-фото
  Интересно, когда трасса не занята, на ней можно приезжать погонять? или будут держать закрытую до следующих соревнований?
 • Алекс Горбунов 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Алекс Горбунов-фото
  Цитата: amigo
  пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе.

  Вы ничего не понимает в коммерции! fellow Это так задумано. winked Потом Богданку будут плитами покрывать и ещё дополнительно 30-40 миллионов осваивать. wink
 • amigo 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  amigo-фото
  Молодцы, пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе. По Хмельницкого уже начала появляться колея. На местах где Водоканал колупал, асфальт уже начал проваливаться.
  Кстати, дорога будет намного уже чем была fellow
 • Алекс Горбунов 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Алекс Горбунов-фото
  Драли всех пересичных и на болте вертели и до и еще больше после перемогы. Плевать им на все комментарии, идите мимо пролетарии. Вы видели такого волка, который бы принёс зайцу морковку? В этой стране угасающей сам себя спасай замерзающий.
 • Засранетц 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Засранетц-фото
  А что тут комментировать? Когда тарифы разрешили регулировать каждому сельсовету, только люди с альтернативным строением мозга могли подумать, что они станут внезапно падать вниз. Плюс мэр города, который не в состоянии оплатить полторы тыщи гривасей за свою мышиную возню в судах, вряд ли станет на сторону горожан. Выход один, как говорил Мыкола Яныч - "Хватит ныть! Берите лапиты и копайте!" laughing

  P.S. Нет расчетов Побута про обоснование повышения тарифов, нет и предмета обсуждения. Их можно опубликовать? А то без цифр, все скатится в банальщину типа "геть ганьба"! Но если одним из аргументов Побута прозвучало "было повышение минималки", то можно смело настродамить еще одну корректировку в "расчетах" после "подъема" пенсий. У меня все.

Top