Субота, 16 лютого 2019
Події

"Версаль" на вибір

"Версаль" на вибірЩе трішки і на перших поверхах центральної світловодської вулиці не лишиться житлових квартир – невдовзі їх усі буде переобладнано під магазини і салони. Таке веління часу. Тому ніхто з городян вже не звертає уваги на майже щомісячне відкриття у Світловодську нової подібної торговельної точки. Але винятки таки є.
Урочисте відкриття цієї неділі салону-магазину ексклюзивного жіночого одягу „Версаль” - тому свідчення. Дозвольте, вигукне уважний читач, у Світловодську, на вулиці Лєніна,106, вже давно був „Версаль”! І буде правий. Але, лише наполовину... „Версаль”, де господарюють дві чарівні, і не без ділової „жилки” пані - Аліса Вєрхунова та Аліна Сиромятнова, дійсно вже шість років успішно функціонує в означеному будинку. І наскільки успішно, що настала потреба для подальшого зростання... Ось так і „приплюсувався” з торця цього ж будинку ще один „Версаль”, для відмінності від попередника, названий „Версаль плюс”. Що дозволяє говорити вже не лише про прозаїчне відкриття чергового магазину – про появу у місті торговельної мережі з цією поетичною назвою.


...Як дотепно на презентації „Версаля плюс” замітила одна пані, незабаром у нас з’явиться стільки „Версалів”, що буде вельми доречним визнати всесвітньо відомий музейний комплекс під Парижем побратимом Світловодська.

Віталій АСАУЛЕНКО

"Версаль" на вибір "Версаль" на вибірДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top