Вівторок, 18 червня 2019
Светловодск

„Зиґзаґ” невдачі

 „Зиґзаґ” невдачіМожна припустити, що у 2004 році працювати до КП „Полтававодоканал” влаштувався колишній проктолог (медичний фахівець по хворобам прямої кишки), до того ж – не позбавлений раціоналізаторської „жилки”. Інакше, як пояснити, що саме у полтавському водоканалі винайдено і запатентовано прилади „Спрут” і „Зиґзаґ”, робота яких базується саме на принципі медичного зондування пацієнта через його анальний отвір?Так воно насправді чи ні, але, як повідомила нам директор КП „Світловодський міськводоканал” Любов Осіпчук, рівень проплат за воду у Полтаві та у 32 інших українських містах, де застосовували ці диво-прилади, сягає на сьогодні сто і більше відсотків. Чого не скажеш за Світловодськ з його заборгованістю за спожиту воду у півмільйона гривень. Чому, запитує вона, накопичилися такі борги? Та, тому, що недобросовісні споживачі знали: відключити окрему квартиру від водопостачання та водовідведення неможливо – це не телефон чи електроенергія. Тому-то тутешнім водоканалізаційникам, які вже втомилися закликати до совісті злісних неплатників, не лишилось іншого, як запросити полтавців і до себе...

У будинку, де треба відключити окремих боржників, через водяну та каналізаційну труби вводиться механічний зонд з такою собі спущеною повітряною кулею та мініатюрною лампочкою. Далі цей зонд, просуваючись мережами і паралельно передаючи свій рух на монітор комп’ютера, „входить” до потрібної квартири. Опісля того, як це сталося, надувається вже згадувана повітряна кулька... У такий спосіб „Спрут” перекриває воду – вона не потече з кранів, а „Зиґзаґ”, - під самісіньким унітазом злісного неплатника, – каналізацію. Єдина незручність для добропорядних його сусідів полягатиме лишень у тому, що на пару годин буде відключена вода у будинку, і поки зонди „шастатимуть” пошуках потрібного „адресату”, у трубах лунатиме малоприємне шарудіння... 800 гривень плюс повне погашення заборгованості – стільки коштуватиме споживачеві, що проштрафився, аби позбавитися зневодненої „облоги” свого помешкання.

Отже, підсумувала директорка, у Світловодську незабаром з’являться квартири, у яких під унітазами „літатимуть” повітряні кульки. Але радості від цього хазяї цих квартир не матимуть.

Ян ДРОБОВИКДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top