Субота, 16 лютого 2019
Светловодск

Огляд міських подій у випусках ТРК "Веселка"

Огляд міських подій у випусках ТРК "Веселка"14 жовтня в Світловодську має розпочатись опалювальний сезон 2007 – 2008 рр. – за умови, якою до цього часу середньо добова температура повітря не опуститься до +8. Усі комунальні служби міста розробляють графік чергування в вихідні дні в опалювальний період 2007 – 2008 рр.


4 жовтня світловодці вшанували педагогічних працівників міста – урочистості з нагоди Дня працівників освіти відбулись цього дня у МПК де кращим вчителям було вручено грамоти міськвиконкому міської ради, та управління освіти. Свої виступи подарували освітянам дитячі художні колективи міста.

Свій 30-річний ювілей відзначила Власівська дитяча музична школа. З нагоди свята у цьому культурному центрі селища було влаштовано ювілейний вечір, гостями і учасниками якого стали колишні і сьогоднішні викладачі школи, її випускники та друзі.

29 та 30 вересня у парку культури і відпочинку відбувся легкоатлетичний турнір, присвячений пам`яті тренера ДЮСШ №1 Выктора Куяна. У цьогорічних змаганнях взяли участь команди ДЮСШ Кіровоградської області.

Вже 32 роки поспіль 1 жовтня світова спільнота відзначає Міжнародний день музики. Започаткований в 1975 р. Президентом Юнеско, це свято в кожній країні відзначається по-своєму. Наприклад, в Світловодській МДШ №1 цього дня відбулося посвячення першокласників в юні музиканти. Це традиційне свято цієї осені відзначалось по-особливому урочисто, адже школа вітала свій ювілейний 50-й набір учнів, як зауважила директор дитячої музичної школи Тетяна Рудь, свій піввіковий ювілей школа відзначить цілою низкою заходів, представлених широкій аудиторії.

Як і кожного року до Міжнародного дня людей похилого віку, Світловодський територіальний центр із обслуговування одиноких непрацездатних громадян, влаштував для своїх підопічних святковий вечір в приміщенні підліткового клубу «Олімпик», особливо відзначивши художній колектив центру.

Згідно розпорядження секретаря міської ради Г. Френкеля, на 9 жовтня 2007 р. Призначено другу частину пленарного засідання 26 сесії міської ради п`ятого скликання. На розгляд засідання що відбулось в МПК, винесено питання про врегулювання архітектурно земельних відносин.

28 вересня в парку культури і відпочинку відбулись туристичні змагання, присвячені Всесвітньому дню туризму, організовані міським управлінням культури і туризму. Участь у змаганнях взяли учні навчальних закладів міста.

Міжвідомча перевірка газових мереж, що тривала на території Світловодського УЄГГ з 20 жовтня по 2 листопада за участю представників міжрайпрокуратури, інспекції по енергозбереженню та МНС істотних порушень не виявила. Перевірка проводилась після трагічних подій у Дніпропетровську і самими спеціалістами УЄГГ.

Медики Світловодського пологового відділення ЦРЛ працюють в межах державної програми «Здоров`я матері і дитини», започаткованої з 1 січня 2007р. Одним із пунктів цієї програми передбачено відвідування рідними та їх немовлят одразу після пологів, а також партнерські пологи. До речі, на Кіровоградщені за умов присутності чоловіка проходить до 70% пологів.

З 1 листопада СМКП «Шляховик» розпочинає цілодобове чергування спеціалізованої дорожної техніки, як-то: піскороскидача, екскаватора, автогрейдера та снігоочисника. Таке рішення було прийняте членами виконкому з метою забезпечення безперебійного та безпечного руху транспорту в осінньо – зимовий період 2007 – 2008 рр. На дорогах і вулицях міста та забезпечення нормальних умов життєдіяльності.

30 жовтня в Світловодську відбулись громадські слухання, на яких було винесено розгляд стратегічних планів дії двох світловодських підприємств – СП ТОВ «Світловодськпобут» та КП «Світловодський міський водоканал». Із 630 зареєстрованих учасників слухань, 404 світловодців проголосували «за»! Наразі розпочато реалізацію запланованого.

Світловодськ розпочинає підготовку до новорічних свят. Виконавчою владою прийнято рішення про виділення з міського бюджету 8 тис. 800 грн. на проведення підготовчих робіт із встановлення трьох новорічних ялинок на центральній площі та в мікрорайонах міста.

8 листопада, на передодні дня української письменності та мови, в закладах освіти стартував VIII Міжнародний конкурс знавців української мови. Активну участь у цьому престижному конкурсі взяли і світловодські школярі.

З 1 листопада у світловодську збільшено вартість проїзду на усіх міських маршрутах. Відтепер тариф проїзду по місту становить 1 грн., а на Власівку – 1 грн. 30 коп. При цьому молоді школярі мають можливість користуватись послугами маршрутного таксі за пів – ціни, без обмеження кількості місць. Щоправда лише по дорозі в школу та додому.

Навесні 2008р. «Кіровоградавтодор» має переробити відремонтований восени відрізок автодорожнього покриття в районі паркової зони. Таку відповідь отримав мвськвиконком на листа, направленого у зв`язку із незадоволенням якості проведених робіт.

20 км електромереж було замінено спеціалістами Кіровоградської мех. колони та Світловодського РЕМ ВАТ «Кіровоградобленерго» впродовж 2006 – 2007 рр. В різних районах міста. Здебільш, роботи проводились у приватному секторі Світловодська, при цьому лінії звільнялись від зайвої рослинності, замінювались стовпи та дроти, які вже давно відпрацювали термін експлуатації. В наступному році, як затвердив журналістів ТРК «Веселка» Микола Шевченко, ВАТ «Кіровоградобленерго» планує збільшити фінансування заміни електромереж на території Світловодська.

Працівники слідчого відділу Світловодського МРВ УМВС України не мають елементарного оснащення для нормальної роботи. За відсутності належного фінансування, у слідчих немає навіть папіру, існують проблеми із паливно-мастильними матеріалами, комп`ютерною технікою та телефонним зв`язком. Усі ці проблеми пролунали під час зустрічі представників слідчого відділу із секретарем міської ради Г. Френкелем.

В Україні триває заміна закордонних паспортів на документи нового зразку, які відповідають вимогам Міжнародної організації цивільної авіації та порядку централізованого оформлення.

http://veselka.svetlovodsk.com.ua/Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top