Вівторок, 17 жовтня 2017
Кіровоградщина

Мешканці Помічної досі залишаються без тепла!

Мешканці Помічної досі залишаються без тепла!Вчора Анатолій Ревенко, виконуючий обов'язки голови Кіровоградської ОДА провів нараду, приводом для якої стала ситуація, що склалася на сьогоднішній день в місті Помічна, Кіровоградської області.
Анатолій Ревенко повідомив, що багато років поспіль опаленням міста Помічна займається Знам'янське БМЕУ-3 Одеської залізниці. Ця котельня працює на мазуті, тому відповідно тарифи на ці послуги є досить високими. За оцінками експертів опалення одного квадратного метра коштує 11 грн. 30 коп.

Анатолій Ревенко також розповів, що 15 жовтня він вже збирав нараду, де були присутні представники всіх сторін, на якій був підписаний протокол про врегулювання даної ситуації. Однак, навіть до сьогодні питання залишається не вирішеним.

На вчорашній нараді був присутній також Анатолій Решетун, міський голова Помічної, який пояснив ситуацію, що склалася у місті. Так, за його словами БМЕУ-3 надіслало в міську раду факсограму щодо теплопостачання житлового фонду міста, в якій було зазначено, що в разі не укладання договору купівлі-продажу теплової енергії з Помічнянським будинкоуправлінням, БМЕУ-3 буде змушене здійснити відключення абонентських приєднань житлових будинків від теплових мереж. Адже договір нібито потрібен для отримання ліцензії на теплопостачання. Але згідно Закону України Знам'янське БМЕУ-3 не є комунальним підприємством, тому не має права надавати будь-які комунальні послуги, але продовжує надавати послуги водозабезпечення та водовідведення населенню міста, не вимагаючи при цьому договору для отримання ліцензії. Тож Анатолій Решетун вкрай здивований: “Чому проблемним стало лише питання з надання послуг теплопостачання, на яке необхідно ліцензування? І яке право має тоді Знам'янське БМЕУ-3 на надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення без відповідної ліцензії?”. І нині цю справу розглядає суд, що нібито має вирішити, що кому далі робити в цій ситуації.

Та у кожної сторони своя позиція. Так, представник БМЕУ-3 під час наради у Анатолія Ревенка заявив, що подавати тепло мешканцям міста Помічна, котельня не буде доти, доки таки не буде укладений договір на теплопостачання для отримання відповідної ліцензії. Адже в іншому випадку БМЕУ-3 матиме заплатити штраф у розмірі 34 тис. грн. за незаконну подачу тепла без ліцензії.

Але виявляється, що вирішення цього конфлікту залежить від тарифів, які обидві сторони так і не можуть узгодити. Міський голова каже, що бюджет міста не потягне ту суму, що необхідна на покриття різниці в тарифах. І районна влада не поспішає допомагати з фінансами. А сума досить суттєва – 38 тис. 307 грн. необхідно щомісячно сплачувати теплопостачаючому підприємству.

Анатолій Ревенко винуватить в усьому міського голову Анатолія Решетуна. Каже, все залежить від вмілого керівництва найвищої в місті посадової особи. Однак звернувся він і до представника БМЕУ-3: “Дайте людям тепло, а вже потім вирішуватимемо питання по відшкодуванню різниці в тарифах!”.

Оскільки навіть на вчорашній нараді представники різних сторін цього конфлікту так і не дійшли згоди, Анатолій Ревенко дав чітку вказівку: “Негайно зібрати позачергове засідання міськвиконкому і заключити договір між БМЕУ-3 та комунальним підприємством міста Помічної. А потім в робочому порядку врегулювати відносини між всіма сторонами. А якщо цього не буде, негайно звернутися в обласну прокуратуру з проханням відкрити кримінальну справу проти відповідальних посадовців.”

Ася Цуркан
http://kirovograd.net
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Сьогодні, 17:37
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло 1
  Засранетц-фото
  Есть мнение, что надо соглашаться с любым тарифом, пока Побут не пересмотрел его в связи с "поднятием пенсий".
 • Bzik 15 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Bzik-фото
  Зрада зрадная, чего уж там...
 • Novatorr 15 жовтня 2017
  Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала першого віце-президента FAU 2
  Novatorr-фото
  Интересно, когда трасса не занята, на ней можно приезжать погонять? или будут держать закрытую до следующих соревнований?
 • Алекс Горбунов 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Алекс Горбунов-фото
  Цитата: amigo
  пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе.

  Вы ничего не понимает в коммерции! fellow Это так задумано. winked Потом Богданку будут плитами покрывать и ещё дополнительно 30-40 миллионов осваивать. wink
 • amigo 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  amigo-фото
  Молодцы, пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе. По Хмельницкого уже начала появляться колея. На местах где Водоканал колупал, асфальт уже начал проваливаться.
  Кстати, дорога будет намного уже чем была fellow
 • Алекс Горбунов 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Алекс Горбунов-фото
  Драли всех пересичных и на болте вертели и до и еще больше после перемогы. Плевать им на все комментарии, идите мимо пролетарии. Вы видели такого волка, который бы принёс зайцу морковку? В этой стране угасающей сам себя спасай замерзающий.
 • Засранетц 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Засранетц-фото
  А что тут комментировать? Когда тарифы разрешили регулировать каждому сельсовету, только люди с альтернативным строением мозга могли подумать, что они станут внезапно падать вниз. Плюс мэр города, который не в состоянии оплатить полторы тыщи гривасей за свою мышиную возню в судах, вряд ли станет на сторону горожан. Выход один, как говорил Мыкола Яныч - "Хватит ныть! Берите лапиты и копайте!" laughing

  P.S. Нет расчетов Побута про обоснование повышения тарифов, нет и предмета обсуждения. Их можно опубликовать? А то без цифр, все скатится в банальщину типа "геть ганьба"! Но если одним из аргументов Побута прозвучало "было повышение минималки", то можно смело настродамить еще одну корректировку в "расчетах" после "подъема" пенсий. У меня все.
 • admin 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  admin-фото
  Поражает отсутствие комментариев... и не важно каких! Неужели всех все устраивает? Вы, когда зубами стучать начнете, - вспомните этот момент.
 • Засранетц 10 жовтня 2017
  Наступного тижня почнуться виплати підвищених пенсій 1
  Засранетц-фото
  Підвищення пенсій не носить інфляційний характер, тому не може призвести до підвищення цін.

  А за чей счет банкет? Если совсем недавно, тот же Вова Гройсман чревоверещал за "огромную финансовую дыру в ПФ".

  И да, вспомним как не поднялись цены после "повышения" минимальной зарплаты.
 • admin 9 жовтня 2017
  АФІША: Державний академічний Волинський народний хор (РОЗІГРАШ КВИТКІВ!) 2
  admin-фото
  Цитата: Voda
  Хотіла придбати квиток на подарунок жінці, але...чи не буде холодно в парку 23 жовтня після заходу сонця?
  Концерт відбудеться у міському Палаці культури.

Top