Середа, 19 червня 2019
Светловодск

Небажане «лідерство»

Як повідомила редакції лікар-онколог Світловодської ЦРЛ Ірина Гончарова, Кровоградська область перебуває на одному з перших місць по захворюваності на рак молочної залози. За підсумками дев’яти місяців цього року на обліку в онкологічному кабінеті ЦРЛ перебувають 218 жінок, це захворювання – на першому мicці серед онкопатології у жінок. У місті та районі зареєстровано 17 випадків раку молочних залоз у жінок, серед них три виявлені в стадії, коли спеціалізоване лікування можливе, проте прогноз для одужання залишиться сумнівним i зусилля лікарів будуть спрямовані на обмеження ускладнень та покращення якості життя.Основними факторами, які сприяють виникненню раку молочної залози, є вік, спадковість, фізичні травми молочної залози, психічні травми, порушення функції печінки, ендокринних залоз і т. ін.

Жінкам слід пам’ятати, що від своєчасного звернення до лікаря залежить не лише їхнє здоров’я та благополуччя, а й їхніх рідних.

Тетяна ТКАЧУК.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top