Середа, 22 травня 2019
Светловодск

Маємо перезимувати

Маємо перезимуватиБез найменшої долі злорадства, все ж, варто констатувати: Світловодськ (а також і Власівка) першим у Кіровоградській області розпочав опалювальний сезон – 15 жовтня тепло від усіх шести міських котелень „пішло” до квартир городян (за день до цього була пущена будинкова міні-котельня на даху багатоповерхівки на Павлова, 18).


Щоправда, повідомив цього знаменного дня головний інженер СП ТОВ "Світловодськпобут" Олександр Сич, кілька будинків поки залишаються без тепла, але то – причина суто технічна, яка буде виправлена до кінця тижня. Що ж до газу на опалення Світловодська, то, наголосив головний інженер, попри заборгованість населення за вже спожите тепло у майже 2 мільйони гривень, "Світловодськпобут" таки спромігся проплатити ДК НАК „Нафтогаз України” за необхідний ліміт блакитного палива. Варто, щоб і споживачі ставились так же відповідально і не наражали себе на ризик несвоєчасною оплатою за отримане тепло. Тим більше, запевнив Олександр Сич, підстав для перегляду тарифу на опалення до кінця року немає. А далі...Далі все залежатиме від мудрості і виваженості керівництва країни.
Прес-служба СП ТОВ "Світловодськпобут"
На фото: СЕЗ – Ще мить і стартує опалювальний сезонДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top