Вівторок, 18 червня 2019
Светловодск

Все. Далі – громадські слухання

Все. Далі – громадські слуханняЗ лютого поточного року, а ми писали про це регулярно, Світловодськ отримав, поза сумнівів, преференції у реформуванні свого тепло-та водо-каналізаційного сегменту ЖКГ. Адже місто, завдяки активному відстоюванню його кандидатури властями, вибороло право (а ще - Каховка, Нова Каховка, Ізюм та Лозова), щоби цим ділом займалися фахові спеціалісти київського Інституту місцевого розвитку (ІМР). Замітьте, роботи, а їхня вартість коливається у межах 50 тисяч доларів, виконувались для міста абсолютно безкоштовно – проекти ІМР фінансуються Агенцією США з міжнародного розвитку (USAID)...За останні 8 місяців було пророблено колосальну роботу. За цей час спеціалісти ІМР провели розрахунки технічного, фінансового, виробничого стану СП ТОВ „Світловодськпобут” та КП „Світловодський міськводоканал”, які лягли в основу Стратегічного плану. Як вияв відкритості всіх цих робіт, було утворено Дорадчий комітет (ДК), до складу якого увійшли представники громадськості, влади, ті ж комунальники. Багато з них стали, так званими, модераторами і фасілітаторами – для цього вони пройшли навчання безпосередньо у Києві. Було проведено низку засідань ДК, на яких, чи то за участю представників ІМР, чи без них, обговорювались насущні питання у царині реформування ЖКГ і довкола нього... І ось минулого четверга відбулося останнє засідання ДК, на яке прибула провідний спеціаліст ІМР, кандидат технічних наук, доцент Кадрія Сафіуліна. У своїй промові, вона, зокрема, подякувала городян за небайдужість, з якою вони шукали і продовжують шукати шляхи поліпшення якості надання означених комунальних послуг. Вона висловила надію, що 30 жовтня – день проведення Громадських слухань – пануватиме атмосфера толерантності, виваженості і конструктивізму поміж усіх зацікавлених сторін, адже Світловодськ відомий в Україні як місто з високим розумовим і інтелектуальним потенціалом його мешканців.

Потім були виступи голови ДК, першого заступника мера з комунальних питань Романа Петрова, керівників водоканалу і „Світловодськпобуту”, представників громадськості. І тут не обійшлося без палких дебатів...

Коментуючи останнє перед 30 жовтня підсумкове засідання, заступник голови ДК, голова Громадської ради Володимир Павлов наголосив, що на Громадських слуханнях буде ще „гарячіше”, адже, у Світловодську продовжують діяти сили, до планів яких і не входить пошук компромісів і порозуміння – насправді, під прикриттям цих чеснот, вони намагаються вирішувати свої вузькокорпоративні інтереси.

Чия думка (Сафіуліної чи Павлова) матиме рацію, незабаром дізнаємось: 30 жовтня – не за горами...Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  • Коновалова

  • 16 жовтня 2007 22:25
    Група: Гості
    Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Ничего общего с интересами горожан эта акция не имеет! Обыкновенное "грантоедство" чиновников города в своих личных целях! Не сомневаюсь, что в дураках останутся жители города! Липовый представитель общественности господин Павлов на самом деле представляет интересы Френкеля и тому подобных!
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top