Четвер, 20 червня 2019
Светловодск

Підкоп під Світловодський істеблішмент

На відміну від рідного міста у кременчуцької газети «Кремінь» у Світловодську не вельми широка читацька аудиторія. Принаймні, так було ще донедавна... Та, завдяки старанням активного функціонера міського осередку партії „Наша Україна" Олександра Дзядка, 28 вересня про газету дізнались навіть ті світловодці, які раніше і не здогадувалися про її існування. Саме у цей день на мітингу виборчого блоку НУ-НС на Бульварному узвозі він зачитав з трибуни статтю „Світловодське царство”, опубліковану у черговому числі „Кременю” від 27 вересня. А юнаки і юнки з символікою блоку НУ-НС, до того ж, роздавали стоси ксерокопії означеної статті усім бажаючим.Ще б пак, „Світловодське царство”, за підписом мешканців м. Світловодська, являє собою „бомбу” щодо діяльності світловодських властей на чолі з виконуючим повноваження міського голови, секретарем міськради Геннадієм Френкелем. Тому, ми аж ніяк не могли не звернутися до „світловодського царя" з проханням надати свій коментар...

- Знаєте, - розпочав пан Френкель, - ви мене дещо випередили - я й сам хотів звернутися до мас-медіа аби дати відсіч наклепникам, що так нахабно паплюжать не лише моє ім'я. Вони намагаються будь-що протиставити виконком і міськраду - з одного боку і територіальну громаду - з іншого... Мені розповідали, як Олександр Дзядок, читаючи на мітингу цю статтю, особливо смакував її фрагментом з подробицями пограбування моєї квартири. Люди, які потрапили в подібну халепу, знають як то воно: переступати поріг свого житла опісля того, як у ньому понишпорили злодії. Відчуття, наче тобі у душу плюнули. Особливо, коли щезли дорогі серцю речі. Такого я не побажаю навіть своїм кривдникам...

- Ви маєте на увазі два кілограми золота, чи 52 тисячі доларів?

- Я маю на увазі колекцію старовинних монет, які ще починав збирати мій прадід, а продовжили мій дід і батько. А я, виходить, не вберіг... До речі, моя родинна нумізматична колекція не містила жодної золотої монети. Втім, як і не було ані двох, ані кіло, ані, бодай, ста грамів золота. 52 тисячі доларів були. Це накопичення, зроблені, головним чином, у 90-х роках, коли моя дружина, як і мільйони українців тоді, їздила на заробітки до Росії, сюди, також, додалися кошти від продажу житла моїх родичів, які виїздили на проживання за межі України.

- А ви? Не збираєтеся на свою історичну батьківщину? У „Світловодському царстві” говориться, що ви і ізраїльський паспорт маєте...

- Люди, які „пропхали” отого наклепницького листа в газету „Кремінь”, здається керувалися настановами доктора Геббельса, який казав, що чим більше брехні, тим більша вірогідність, що у неї повірять... Тому, послідовникам нацистського міністра пропаганди заявляю: я - громадянин України, і ніякої іншої. Україна - моя справжня земля Обітована! Тут я народився і живу, тут народились і живуть мої діти... Не знаю, але чогось так повелось: там, де українцеві достатньо послати куди подалі своїх кривдників, єврею доводиться виправдовуватися. Та, не про брехунів-авторів листа мова, я думаю про людей, яких ввели в оману. Скажіть, будь-ласка, чи людина, яка збирається на ПМЖ до іншої країни, буде перейматися благоустроєм рідного міста, організовувати православний молебень за його процвітання, врешті публікувати за власний кошт свою книгу „Світловодськ – юне місто над морем”? До того ж, хто б дозволив власникові кількох паспортів працювати на державній службі, а тим більше, керувати містом? Соромно, панове-пасквілянти!

- А що ви скажете про недешеву „Шкоду” та страшенно дорогий „Лексус”, які ви отримали, буцімто, за різні незаконні оборудки?

- Про автівки - по-порядку... „Шкода” є. І її, дійсно, передав в оренду „Світловодськпобут", але не мені – міськвиконкому, як службове авто. Кожен, якщо забажає, може перевірити відповідні на це документи... Знаєте, я спочатку подумав, що та стаття - такий собі передвиборчий „коник”, але я все більше прихожу до висновку, що це своєрідний „підкоп” під увесь нинішній міськвиконком та депутатський корпус, особливо, коли прочитав, що вислів: „Мне в этом городе ничего не надо - ни земли, ни помещений. Меня интересуют только наличные!” автори приписують мені. Але ж ви знаєте, хто найголосніше волає: „Тримай злодія!”...

- Пане Геннадію, відносно „підкопу” вельми цікаво...

- Аякже! Дивіться: тут тобі і „Світловодськпобут”, який очолює Сергій Яременко - член виконкому, тут тобі і „Східно-Європейський банк”, одним з відділень якого керує Олександр Любарський – також член виконкому, тут тобі і головний архітектор міста Сергій Батяшов. Першого звинувачують у тому, що він дарує автівки за рішення виконкому пригальмувати дозволи на встановлення систем індивідуального опалення у квартирах, а щоб компенсувати витрати на їх придбання - „накручує” тарифи на опалення. В цьому зв'язку хочу нагадати, у Світловодську наразі налічується близько 8% квартир, обладнаних цими системами. Що вже позначилось численними скаргами мешканців на погіршення якості централізованого опалення. Скажіть на милість: а якщо таких квартир стане ще більше? Прибічники пана Солодова волають на мітингах, що тоді ледь не рай настане. Ми ж, керуючись здоровим глуздом, стверджуємо, що через розбалансування централізованого опалення тисячі і тисячі людей замерзатимуть у своїх квартирах. І тільки дурень не розуміє, що тарифи зростають не через те, що Яременко „Шкоди” купує, а через здороження енергоносіїв. Варто знати, що „Світловодськпобут”, окрім лідерства в Україні у сфері впровадження передових енергозберігаючих технологій, ще й - багатопрофільне підприємство з потужною транспортною та будівельною базами. Чим і заробляє собі гроші. Що ж до керуючого відділенням СЄБ, заявляю: ані він, ані будь який інший представник цього банку землю на розі Леніна та Ювілейної не отримував. А натомість до виконкому наразі вже подано понад 30 заяв від різних кременчуцьких фірм (чомусь, за одним підписом) на придбання у Світловодську земельних ділянок під будівництво. Зупинюсь лише на одній... Дехто забажав звести багатоповерхівку, не на Ревівці, де вільної площі достатньо, а акурат на дитячому майданчику поміж будинків на вулиці Леніна, №№1 і 3. Уявляєте!? Що б тоді нам люди сказали і головному архітекторові Батяшову, зокрема? Тому, останнім часом і йому, і мені, і іншим членам виконкому, доводиться все частіше вислуховувати анонімні погрози у разі незадоволення того чи іншого земельного питання, (на що, гадаю, варто звернути увагу правоохоронних органів). Насмілюсь припустити: а чи не інтереси подібних ділків „лобіювали” автори листа, покладеного в основу статті „Світловодське царство”?.. Відносно ж ще одного земельного питання. Маю на увазі парк біля автостанції. Його нікому не віддавали - міськрада, поки що, дала дозвіл на проектування. Дійсно, депутат міськради, президент МВ УСППР, а також, керівник ТОВ „Дніпроенергоінвест” Михайло Бур'янський вийшов з ініціативою побудувати там сучасний оздоровчо-розважальний комплекс з басейнами, аква-парком, спортмайданчиками тощо. Нікому від того не буде кепсько, коли на в'їзді у місто буде не оповита чагарниками місцина, а сучасна будова, експлуатація котрої дасть сотні нових робочих місць, чималі надходження до бюджету і гарний настрій городянам і гостям міста.

- Ми якось про „Лексус” забули...

- Ні вчора, ні сьогодні я на „Лексусі” не їздив. Причина проста - такого авта я не мав і не маю, не має (як це іноді робиться) його ані моя дружина, ані моя теща, ані будь-хто з членів моєї сім'ї. Але мати дуже би хотів. Як і кожен городянин. Мрію про те, що колись на гарно вимощених вулицях Світловодська не тільки „Лексуси” будуть їздити, а й кабріолети, і ландо. Справа тільки за майбутнім, за добробутом кожного, до якого ми обов’язково прийдемо разом з моїми земляками-світловодцями. А щодо якихось компетентних органів з облцентру, що мене ніби то перевіряли… До Світловодська все частіше навідуються представники органів місцевого самоврядування з Кіровограду і області переймати наш досвід удосконалення цього самого самоврядування. Зауважте, не ми вже кудись їдемо - до нас їдуть. А наклепникам здалося, що то, так звані, „компетентні органи”. Чи не випадково їм так здалося?

Розмовляв Віталій АСАУЛЕНКОДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  • Коновалова

  • 16 жовтня 2007 22:55
    Група: Гості
    Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Господин Френкель еще раз этой заказной статьей подтвердил, что дыма без огня не бывает! Город у нас маленький, все и так все прекрасно о Френкеле знают, поэтому он и несколько раз пролетал на выборах мэра! Статья в Кремне "откопала" непосредственно Френкеля, а не местный истеблишмент, как это явно хочет Френкель! Хотя названные им господа далеко не красят наш истеблишмент, особенно Батяшов-Мотня.
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top