Субота, 15 грудня 2018
Светловодск

Революційний узвіз

Революційний узвізОфіційним приводом для скликання п’ятничного мітингу на Бульварному узвозі стало задоволення прокурорського позову до суду щодо незаконності ЖЕКівського тарифу у 50 і 63 копійки (якщо будинок з ліфтом) за квадратний метр. А неофіційним, або прихованим...


Отже, ведучий мітингу, дещо артистичний Олександр Дзядок ввів для початку близько трьох сотень присутніх у „курс дєла”. Річ у тім, що за мерства Володимира Волкова у 2005 році виконком впровадив означені тарифи на житло замість відповідних 25 і 33 коп./кв.м. Світловодська міжрайпрокуратура, за скаргою громадянина Войтенка, звертається до суду, який наприкінці травня 2006 року це рішення відміняє. Але, попри це, продовжує Дзядок, вже новий виконком у листопаді того ж таки 2006 року підтверджує відмінені судом тарифи. З цим аж ніяк не змирилася колишній „білодомівський” клерк, а сьогодні активний опозиціонер по відношенню до нинішнього виконкому і спікера Френкеля, зокрема, Людмила Павловська – вона повторно звертається до органів прокурорського нагляду. Органи – до суду. І той, з радістю у голосі, наголосив оратор, 18 вересня поточного року позов прокуратури по захисту прав громадянки Павловської задовольнив повністю.

Революційний узвізОпісля чого вже безпосередньо Павловська віщала народу не лише про супостатів-ЖЕКівців, але й про супостатів-водоканальців та супостатів-теплопостачальників – всім їм палка ораторка показала „кузькіну мать”. Не збавляючи темпу, слово знову перейшло Дзядкові. Цього разу він читав присутнім першу половину статті „Світловодське царство”, присвячену, головно, Геннадієві Френкелю, яку надрукувала 27 вересня скандальна кременчуцька газета „Кремінь”. (Як тільки вийде продовження статті – може там ще круче – ми звернемось до секретаря міськради Френкеля, аби він прокоментував деякі найбільш цікаві її фрагменти. Прим. авт.).

...І, нарешті, ось він – момент істини! Дзядок запрошує до виступу головного світловодського „нашоукраїнця”, дочасно позбавленого депутатами мерських повноважень Павла Солодова. За умовним знаком, хлопці та дівчатка, що юрмилися осторонь з помаранчевими прапорами, згуртувались довкола свого старшого товариша-партійця. До речі, це не єдиний епізод з елементами театралізації, який застосували організатори заходу – перед цим ще у небо злетіло з десяток повітряних кульок, які, за словами Дзядка, символізують Френкеля і його команду... Солодов говорив не довго, але достатньо, щоби присутні зрозуміли: для отих, що їх зібрали на Узвозі, головне, блін, - ВИБОРИ! А всі ті тарифи, Френкель, і таке інше, так собі – не зайвий привид. І якщо, подейкували люди, нова Верховна Рада не призначить дочасні вибори і до місцевих рад також, нам ще не скоро доведеться спостерігати таку надприродну активність наших „захисників”...

Ян ДРОБОВИК
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

  • Коновалова

  • 4 жовтня 2007 19:35
    Група: Гості
    Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Особисто для Дробовика: це вже 4й мітинг-протест! Щоб аналізувати їх Вам забракло інтелекту. Ваш прізвище (псевдонім) Дробовик ... дрібнота... Вам личить!
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top