Середа, 20 лютого 2019
Светловодск Спорт

„Добрада” приймала друзів

„Добрада” приймала друзівУ неділю, 23 вересня, Парк культури і відпочинку ім. Т.Г.Шевченка був центром проведення VII Відкритої обласної спартакіади серед інвалідів. Кіровоградська обласна організація Всеукраїнського „Союзу організацій інвалідів України” (СОІУ) свій вибір на Світловодську зупинила не випадково – вже котрий рік поспіль світловодський Центр активної соціально-психологічної реабілітації інвалідів "Добрада", за своєю організаційністю і показниками росту, є прикладом для споріднених організацій інвалідів всієї Кіровоградської області...Кілька годин на алеях парку вирував дух змагань. У бігові на 60 метрів найспритнішою виявилася представниця Гайворону, у змаганнях з шашках переміг олександрієць, а у шахах та дартсу (метання дротиків) рівних не мали наші земляки. А от у перегонах на візках (екстрім-естафета) взяли участь лише світловодці – інші так і не наважились на суворе випробовування. Тут перше місце посів Василь Погодаєв.

Окрім обласної організації СОУІ, „добрадівці”, за сприяння і допомогу у проведенні спартакіади, дякують міські: центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх“ та управління молоді та спорту, а за спонсорську допомогу – підприємця (торговельна мережа „Рагу”), депутата міськради Олександра Ґусєва.

Віталій АСАУЛЕНКО
На фото: Змагаються шахісти і шашистиДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top