Четвер, 19 жовтня 2017
Влада Светловодск

У виконкомі

На чергове засідання виконкому, що відбулося 2 серпня, на розгляд виносилося понад 50 питань.
Міський бюджет – спостерігається позитивна тенденція. Начальник міськфінуправління Наталя Яременко повідомила, що за перше півріччя 2007 р. міський бюджет по власних надходженнях виконано на 102,8%, а за сім місяців – на 103,9%. Плата за землю за півроку склала 91%, місцеві податки і збори – 87%.
Розрахунковий показник Міністерства фінансів першого кошику доходів виконано на 119,9%.
Позитивним є і те, що станом на 1 липня, порівняно з відповідним періодом минулого року, недоїмку зменшено на 301,7 тис. грн. Особливо радує той факт, що перед працівниками бюджетних установ немає заборгованості по зарплаті, у бюджетних установ, організацій – заборгованості за енергоносії.
Спорту – всебічна підтримка. Члени виконкому, заслухавши начальника управління молоді та спорту Віталія Перепеляка, погодили проекти рішення міської ради по трьох програмах розвитку фізичної культури і спорту на 2008-2011 роки, підтримки сімей на 2008-2011 р.р., протидії торгівлі людьми до 2010 р.
У першому півріччя 2007 р. спостерігається позитивна тенденція щодо зростання промислового виробництва, – відмітила начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста Ольга Шевченко. Він зріс, порівняно з попереднім роком на 13,9%. Успішний розвиток реального сектора економіки Світловодська сприяв наповненню міського бюджету на рівні запланованих завдань. Середня зарплата У Світловодську становить 983,5 грн. До відповідного періоду минулого року вона зросла на 22, 8%, а відносно початку року – на 11,1%.
Члени виконкому схвально поставилися до того, щоб рішення міської ради від 20.12.2005 р. "Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами в м. Світловодську доповнити додатковими пунктами про тимчасову, виносну рекламу, вивіски тощо.
Пріоритет – централізованому опаленню
Секретар міської ради Геннадій Френкель поінформував, що в багатьох містах України розвалено централізоване опалення, а тепер керівники цих міст просять у держави кошти на його відновлення.
Член виконкому генеральний директор СП ТОВ "Світловодськпобут" Сергій Яременко додав, що згідно з відповідним Указом, дозвіл на індивідуальне опалення в багатоповерхівках видаватиметься лише тоді, якщо 2/3 жителів будинку захочуть перейти на індивідуальне опалення і що зараз розробляється план енергозабезпечення області.
Про індивідуальне опалення конкретніше розповів заступник міського голови Роман Петров.
– У Світловодську від централізованого опалення відключено 55 тис. кв. м житла в багатоповерхових будинках. Через це на 30 коп. зросла собівартість тепла, а тариф 100-відсотково відшкодовує затрати на його виробництво.
Ще одна важлива деталь, на якій наголосив Р. Петров, це те, що індивідуальне опалення будинків здійснюватиметься офіційно, прозоро і відкрито.
А неприємна новина, що ціна на газ зростатиме.

Вікторія АРХИПОВА.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Val Dots Вчора, 20:36
  Милые дамы, брак с иностранцем — это реально! 1
  Val Dots-фото
  Тут подстава какая-то, у "жениха" на фото ногти длинные
 • Ольга Т Вчора, 15:40
  Козярчук, Френкель: от і виросли дітки 1
  Ольга Т-фото
  Московітська мова? Такой нет.Любит автор Козярчука.Хоть как-то укусить...Френкель приплачивает?
 • Pravdainukr 17 жовтня 2017
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Pravdainukr-фото
  Керівник аналітичної служби підприємства Олена Михайлик, случайно не супруга Владимира Михайлика (бывшего директора Светловодск-сбыт)?

  Кто-то в курсе, как дела у бывшего руководства? :)
 • Засранетц 17 жовтня 2017
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Засранетц-фото
  Есть мнение, что надо соглашаться с любым тарифом, пока Побут не пересмотрел его в связи с "поднятием пенсий".
 • Bzik 15 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Bzik-фото
  Зрада зрадная, чего уж там...
 • Novatorr 15 жовтня 2017
  Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала першого віце-президента FAU 2
  Novatorr-фото
  Интересно, когда трасса не занята, на ней можно приезжать погонять? или будут держать закрытую до следующих соревнований?
 • Алекс Горбунов 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Алекс Горбунов-фото
  Цитата: amigo
  пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе.

  Вы ничего не понимает в коммерции! fellow Это так задумано. winked Потом Богданку будут плитами покрывать и ещё дополнительно 30-40 миллионов осваивать. wink
 • amigo 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  amigo-фото
  Молодцы, пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе. По Хмельницкого уже начала появляться колея. На местах где Водоканал колупал, асфальт уже начал проваливаться.
  Кстати, дорога будет намного уже чем была fellow
 • Алекс Горбунов 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Алекс Горбунов-фото
  Драли всех пересичных и на болте вертели и до и еще больше после перемогы. Плевать им на все комментарии, идите мимо пролетарии. Вы видели такого волка, который бы принёс зайцу морковку? В этой стране угасающей сам себя спасай замерзающий.
 • Засранетц 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Засранетц-фото
  А что тут комментировать? Когда тарифы разрешили регулировать каждому сельсовету, только люди с альтернативным строением мозга могли подумать, что они станут внезапно падать вниз. Плюс мэр города, который не в состоянии оплатить полторы тыщи гривасей за свою мышиную возню в судах, вряд ли станет на сторону горожан. Выход один, как говорил Мыкола Яныч - "Хватит ныть! Берите лапиты и копайте!" laughing

  P.S. Нет расчетов Побута про обоснование повышения тарифов, нет и предмета обсуждения. Их можно опубликовать? А то без цифр, все скатится в банальщину типа "геть ганьба"! Но если одним из аргументов Побута прозвучало "было повышение минималки", то можно смело настродамить еще одну корректировку в "расчетах" после "подъема" пенсий. У меня все.

Top