Середа, 22 травня 2019
Светловодск Влада

Г.Френкель: «Виконавча влада виконує свої обіцянки…»

Г.Френкель: «Виконавча влада виконує свої обіцянки…»Минулої середи представники виконавчого комітету зустрілися з місцевими журналістами, щоб розповісти про те, чим займається виконком, як вирішуються нагальні проблеми життєдіяльності міста та що заплановано зробити у найближчому майбутньому.
Та, мабуть, найголовніше було озвучено ще на початку прес-конференції:
Не зважаючи на спеку, – зазначив секретар міської ради Геннадій Френкель, – від якої цього року потерпає Україна (та і вся Європа), місто живе і розвивається. Виконавча влада виконує свої обіцянки і реалізує намічені плани. Всі графіки дотримано, обсяг намічених робіт цілком реальний і буде виконаний.


А саме: продовжуються ремонтні роботи на найбільш важливих об’єктах комунального господарства та соціально-культурних закладів. Зокрема, басейн плануємо завершити до 1 жовтня. Сьогодні виникло ще одне питання – реконструкція фонтану біля палацу культури. Закінчується капітальний та поточний ремонт покрівель на тих будинках, відповідно яких свого часу було прийнято рішення міської ради.
Життя стабільне. Жодних коливань і в політичному аспекті, проте ми, як і вся Україна, вже сьогодні починаємо підготовку до виборів.
Про підготовку до роботи в осінньо-зимовий період комунальних та бюджетних закладів та взагалі про стан ЖКГ розповів заступник міського голови Роман Петров:
– За підсумки планової перевірки населених пунктів та міст Кіровоградської області, Світловодськ є одним з лідерів в підготовці об’єктів житлово-комунального господарства до осінньо-зимового періоду.
Певні проблеми виникають із водопостачанням, особливо в період цвітіння водоростей. Максимальних зусиль довелося докласти, аби довести ту "зелену кашу" до стану нормальної питної води. Та ми це зробили, і це головне.
Щодо теплопостачання, то під час об’їзду ви на власні очі побачили, що тривають серйозні роботи по відновленню та заміні теплотрас (вул.Бойко та Конько оснащується новітніми теплопостачальними системами), проводиться робота з підготовки до опалювального сезону міських котелень. І взагалі, хочу зазначити, що принаймні за останні 10 років не було вкладено в ЖКГ нашого міста стільки коштів, як в 2007-му (загальна сума на цей рік із Державного бюджету становитиме 6 млн.грн.).
Заміну теплотрас здійснює СП ТОВ «Світловодськпобут». Загальна сума робіт по цьому об’єкту складає 1 млн. 70 тис.грн. Фактично кошти надходять із трьох джерел: 90% – із Державного бюджету, 5% - із міського бюджету та 5% - кошти київської фірми «Політрейд» (співзасновник «Світловодськпобуту»).
Питання щодо Лісозаводського мікрорайону прокоментував Геннадій Френкель:
– Питання виносилося на сесію двічі, але так і не пройшло. Тому цей мікрорайон і надалі обслуговуватиме КП «Зелене господарство». А у вирішинні певних життєво важливих питань досить активно допомагає і допомагатиме ЗАТ «Дніпроенергобудпром» – водопостачання, каналізація, підготовка котельні до зими. Повернемося до цього питання ми тоді, коли почнемо глобальну реформу ЖКГ міста (тобто, наступного року – авт.).
Закінчилися депутатські канікули і вже розпочинають свою роботу депутати міської ради в плані підготовки до серпневої сесії. Керівник апарату міської ради Ольга Литвиненко повідомила про те, які питання виносяться на розгляд та в яких напрямках працюватимуть депутатські комісії найближчим часом.
Підводячи підсумок, хочеться зазначити, що таких позитивних зрушень наше місто не знало давно (хай пробачать мене панове попередні міські голови). І, відчуваючи наближення нової передвиборної лихоманки, доводиться констатувати, що саме зараз ми маємо при владі ту дієву і професійну команду, зібрати яку обіцяє кожен претендент «у власть».

Микола ШВЕРНЕНКО.

Г.Френкель: «Виконавча влада виконує свої обіцянки…» Г.Френкель: «Виконавча влада виконує свої обіцянки…» Г.Френкель: «Виконавча влада виконує свої обіцянки…»Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

 • buvalyi

 • 21 грудня 2009 15:21
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій

Из статьи 2007г: "Підводячи підсумок, хочеться зазначити, що таких позитивних зрушень наше місто не знало давно (хай пробачать мене панове попередні міські голови). І, відчуваючи наближення нової передвиборної лихоманки, доводиться констатувати, що саме зараз ми маємо при владі ту дієву і професійну команду, зібрати яку обіцяє кожен претендент «у власть»."

Справа налево: Петрова - ёк, Френкеля - ёк, Литвиненко - ёк....

Прошло три года и опять, но при Юшке:"Підводячи підсумок, хочеться зазначити, що таких позитивних зрушень наше місто не знало давно (хай пробачать мене панове попередні міські голови). І, відчуваючи наближення нової передвиборної лихоманки, доводиться констатувати, що саме зараз ми маємо при владі ту дієву і професійну команду, зібрати яку обіцяє кожен претендент «у власть»."

"От тюрьмы да от сумы хранит жена прокурор!".

СКОЛЬКО ЕЩЁ ХОДИТЬ ПО КРУГУ?

Богдан, извини за БОЛЬШИЕ буквы...пожалуйста!
 • Не нравится
 • -1
 • Нравится
 • bee

 • 21 грудня 2009 22:01
  Група: Гості
  Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Цитата: buvalyi
Справа налево: Петрова - ёк, Френкеля - ёк, Литвиненко - ёк....

Туманов - бар!!! wink
Шверненко - бар!!! wink
Архипова - ёк... tongue
 • Не нравится
 • -1
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top