Понеділок, 10 грудня 2018
Светловодск

Даєш нове житло!

Даєш нове житло!Протягом 15 років у Світловодську не будувалося нове житло. Навпаки, будинки приходили в занепад (особливо, гуртожитки), а будівельна індустрія із величезними потугами виживала за рахунок тимчасових замовлень.
Але сьогодні, напередодні Дня будівельника, ми маємо привід говорити про відновлення будівельної промисловості, адже в місті розпочинається робота по зведенню нового житла. А це – нові перспективи, нові робочі місця.

Відверто кажучи, про новий будинок мова не йде, але роботи, які будуть проводитися в колишньому гуртожитку по вулиці Приморській, 38-а, інакше як житлове будівництво не назвеш: заміна внутрішніх перегородок (стін), тепло-, водосистем, електропроводка, відповідно, вікна-двері тощо.

Розповідає президент міського відділення УСППР Михайло Бур’янський:

– Протягом декількох місяців я особисто та секретар міськради Геннадій Френкель проводили досить кропітку роботу з Київською фірмою «Тіара», якій належить цей будинок, щодо відновлення житлового будівництва.

– Ми домовилися і вже сьогодні розпочинаємо переобладнання гуртожитку в сучасний житловий будинок з 96 -ма дво- і трикімнатними квартирами «під ключ».

Будівництвом (його термін – 2 роки) буде займатися ТОВ «Дніпроенергоінвест». Технічний контроль робіт здійснюватиме ВАТ "Цивільбуд" (голова правління Василь Власенко). У будівництві братиме участь М.Скляр, який пропрацював на будівництві понад 50 років.
Заступник голови правління ВАТ «Цивільбуд» Яків Гузик, якому доручено керувати та контролювати проведення робіт по даному об’єкту, в свою чергу додав:

– Я переїхав до Світловодська в 1977 році і цей гуртожиток був одним із перших об’єктів, які я зводив. Приємно, що ця будівля повертається до життя і я докладу до цього максимальних зусиль. Вірю, що наша потужна будівельна індустрія відновиться, і Світловодськ поверне собі колишню славу «перлини на березі Дніпра».

М.Бур’янський та Я.Гузик вітають будівельників з професійним святом, бажаючи всіляких гараздів та, передусім, нормальної оплачуваної роботи.

Микола ШВЕРНЕНКО.

Даєш нове житло! Даєш нове житло!
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top