Четвер, 23 травня 2019
Светловодск

Смолінці були у захваті

Смолінці були у захватіЦього вівторка представницька делегація від депутатського корпусу шахтарського селища Смоліно, що у нашій же – Кіровоградській області, - на чолі з секретарем тамтешньої ради Валентиною Ковшовою відвідала з діловим візитом Світловодськ.


Як водиться, на початку візиту гості мали розмову у кабінеті міського голови з виконуючим його повноваження, секретарем міськради Геннадієм Френкелем, з заступником голови з комунальних питань Романом Петровим та з керуючою апаратом ради Ольгою Литвиненко... Не обтяжуючи читача подробицями розмови, у якій Френкель розповів про сьогодення, про плани подальшого розвитку Світловодська, варто таки зазначити: представники 9-тисячного Смоліно відверто говорили – у Світловодська є чому повчитись. Це переконання ще більше зміцніло, коли вони заслухали доповідь головного комунальника міста. Ще б пак, вартість водопостачання та водовідведення у Смоліно сягає 9.03 гривень за кубічний метр, опалення – 5.40 гривень за квадратний метр, причому, навіть ця сума не відшкодовує витрат на видобуток 1 Гкал теплової енергії. Що ж до реформ у сфері ЖКГ, яке гостро стоїть на часі в Україні, Петров зазначив, що світловодське теплогенеруюче підприємство розпочало своє реформування ще з 2001 року, коли, шляхом об’єднання рівних часток внесків в статутний фонд підприємства Світловодської міської ради та фірми “Політрейд” (м. Київ), і було покликано до життя СП ТОВ „Світловодськпобут”. І, як показав час, то був єдино вивірений крок з метою виведення з колапсу тодішнього теплопостачального підприємства, борг якого на 2001 рік перетнув позначку у 17 мільйонів гривень. Не випадково, що опісля розмови у „білому домі” та нетривалої екскурсії по Кременчуцькій ГЕС (ГЕС, шлюз, найбільше в Україні рукотворне море – тутешня „екзотика), смолінські парламентарі поспішили до СП ТОВ „Світловодськпобут”, де їх радо зустрів генеральний директор Сергій Яременко та керівний склад підприємства... У продовження розмови, розпочатої у кабінеті міського голови, Яременко повідомив присутніх, що його підприємство і надалі продовжує шлях свого реформування. Тут і участь у цивільному будівництві, наприклад, пологове відділення ЦРЛ, житловий будинок на вул. Конька,27 тощо, і інтенсивні роботи з поновлення гарячого водопостачання... Щоби не бути голослівним – на котельній №3 гостям була продемонстрована перша в області і третя в Україні когенераційна установка, яка здатна, паралельно з тепловою, виробляти ще й електричну енергію. А коли головний інженер підприємства Олександр Сич повідомив, що завдяки когенерації „Світловодськпобут” отримав Ліцензію на реалізацію власної електроенергії - смолінці були взагалі приголомшені.

...Ми, сказала на завершення зустрічі Валентина Ковшова, і раніше чули про позитивні зрушення, що сталися у Світловодську за нової адміністрації, але те, що ми побачили на власні очі і, зокрема, на „Світловодськпобуті” – перевершило всі наші сподівання.

А, взагалі, узагальнюючи візит смолінців до Світловодська, варто зазначити: чи не вперше в історії міста на його сучасному відтинку вже не світловодці цокали у захваті язиками від чужих здобутків. А якраз навпаки.

Прес-служба СП ТОВ „Світловодськпобут”

Смолінці були у захваті
Секретар Френкель розмовляє з гостями

Смолінці були у захваті
Зустріч на порозі „Світловодськпобута” (С.Яременко – другий праворуч, В.Ковшова – друга ліворуч)

Смолінці були у захваті Смолінці були у захваті Смолінці були у захваті
Смолінці були у захваті Смолінці були у захватіДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top