Четвер, 19 жовтня 2017
Светловодск Влада

На засіданні виконкому

26 липня відбулося, напевно, найкоротше засідання за всю історію існування виконавчого комітету, адже тривало воно від сили 20 хвилин.
Тим не менш, члени виконкому встигли розглянути 12 питань та прийняти позитивні рішення, тобто проголосували "за".
Зокрема, надали дозвіл військовому комісаріату утворити медичну допризовну комісію та розпочинати вирішення організаційних питань стосовно осінньої призовної кампанії. До речі, цього року військовики планують призвати на строкову службу до Збройних Сил близько 120 юнаків.

5,2 тисяч грн. вирішили компенсувати СДПЧ-17 із резервного фонду міського бюджету, яка витратила всю наявну протипожежну піну під час гасіння пожежі 22 липня. Стихія вирувала на території колишнього промислового сміттєзвалища і гасіння пожежі ускладнювалося тим, що невідомими особами там нещодавно було злито близько трьох тонн мазуту. Досить неприємні моменти довелося пережити борцям з вогнем (поряд ліс), та, на щастя, втрати вимірюються тільки в гривнях.

Також внесли зміни до рішення виконкому від 23.11.06р. "Про бронювання на 2007 рік робочих місць громадянам, які потребують соціального захисту", виділили гроші на поховання трьох осіб, списали з балансу управління освіти комп’ютерний клас (відверто кажучи, назвати ті "дрова" комп’ютером вже і язик не повернеться), надали дозвіл підприємцю К.Каспрову на розміщення зовнішньої реклами та вирішили ряд організаційних питань безпосередньо виконавчого комітету.

Напевне, така швидкість роботи свідчить лише про те, що цього разу до складу виконавчого комітету увійшли люди, які мають для того необхідний досвід та професійну підготовку.

Світловодськ вечірній
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Val Dots Вчора, 20:36
  Милые дамы, брак с иностранцем — это реально! 1
  Val Dots-фото
  Тут подстава какая-то, у "жениха" на фото ногти длинные
 • Ольга Т Вчора, 15:40
  Козярчук, Френкель: от і виросли дітки 1
  Ольга Т-фото
  Московітська мова? Такой нет.Любит автор Козярчука.Хоть как-то укусить...Френкель приплачивает?
 • Pravdainukr 17 жовтня 2017
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Pravdainukr-фото
  Керівник аналітичної служби підприємства Олена Михайлик, случайно не супруга Владимира Михайлика (бывшего директора Светловодск-сбыт)?

  Кто-то в курсе, как дела у бывшего руководства? :)
 • Засранетц 17 жовтня 2017
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Засранетц-фото
  Есть мнение, что надо соглашаться с любым тарифом, пока Побут не пересмотрел его в связи с "поднятием пенсий".
 • Bzik 15 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Bzik-фото
  Зрада зрадная, чего уж там...
 • Novatorr 15 жовтня 2017
  Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала першого віце-президента FAU 2
  Novatorr-фото
  Интересно, когда трасса не занята, на ней можно приезжать погонять? или будут держать закрытую до следующих соревнований?
 • Алекс Горбунов 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Алекс Горбунов-фото
  Цитата: amigo
  пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе.

  Вы ничего не понимает в коммерции! fellow Это так задумано. winked Потом Богданку будут плитами покрывать и ещё дополнительно 30-40 миллионов осваивать. wink
 • amigo 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  amigo-фото
  Молодцы, пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе. По Хмельницкого уже начала появляться колея. На местах где Водоканал колупал, асфальт уже начал проваливаться.
  Кстати, дорога будет намного уже чем была fellow
 • Алекс Горбунов 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Алекс Горбунов-фото
  Драли всех пересичных и на болте вертели и до и еще больше после перемогы. Плевать им на все комментарии, идите мимо пролетарии. Вы видели такого волка, который бы принёс зайцу морковку? В этой стране угасающей сам себя спасай замерзающий.
 • Засранетц 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Засранетц-фото
  А что тут комментировать? Когда тарифы разрешили регулировать каждому сельсовету, только люди с альтернативным строением мозга могли подумать, что они станут внезапно падать вниз. Плюс мэр города, который не в состоянии оплатить полторы тыщи гривасей за свою мышиную возню в судах, вряд ли станет на сторону горожан. Выход один, как говорил Мыкола Яныч - "Хватит ныть! Берите лапиты и копайте!" laughing

  P.S. Нет расчетов Побута про обоснование повышения тарифов, нет и предмета обсуждения. Их можно опубликовать? А то без цифр, все скатится в банальщину типа "геть ганьба"! Но если одним из аргументов Побута прозвучало "было повышение минималки", то можно смело настродамить еще одну корректировку в "расчетах" после "подъема" пенсий. У меня все.

Top