Середа, 18 жовтня 2017
Светловодск

Гаряча вода вже не фантастика

Гаряча вода вже не фантастикаУ наш час, коли космічні кораблі борознять простори всесвіту, Світловодськ більше 8 років залишається без централізованого водопостачання (!). СП ТОВ „Світловодськпобут” вирішив покласти цьому неподобству край. Заради чого, минулого тижня у кабінеті міського голови, за головуванням секретаря міськради Геннадія Френкеля, було проведено нараду за участю головного інженера нашого теплогенеруючого підприємства Олександра Сича, заступника міського голови з комунальних питань Романа Петрова, інших керівників комунального сектору міста... Як виявилося, швидкому поновленню централізованої подачі гарячої води до помешкань городян, попри стовідсоткову готовність теплопостачальників, стоять на заваді кілька факторів. Головний, навіть, не той що кубометр гарячої води коштуватиме 14 гривень – принаймні, це незрівнянно безпечніше, аніж з ризиком для життя гріти воду у безвитяжних колонках.

Найсуттєвішою перешкодою є те, що через багато років вимушеного „простою”, більшість комунікацій для гарячої води всередині будинків прийшли у непридатність, а деінде вони взагалі були зрізані власниками помешкань, що переобладнали своє житло за моднячими нині євростандартами. Песимізму додають і результати опитування мешканців двох „пілотних” будинків на вулицях Богуна,7 та Індустріальній,1 (саме з них вирішено почати навертати світловодців до благ цивілізації): як повідомив Сич, лише 30% мешканців цих будинків не проти того, щоб будь-якої години доби та будь-якої пори року пестити себе гарячою водою. Але, зазначали щодо цього засідаючі, це півбіди – варто лишень аби у когось з’явилася гаряча вода, як дасться ознаки суто український принцип: у сусіда є – і я хочу (аби тільки не навпаки). Звісно, складніше буде впоратися з неготовністю мереж усередині будинків – наприклад, для поновлення гарячого водопостачання одного лише будинку на Індустріальній,1 потрібно щонайменше 26 тисяч гривень...

Та виконком, як засвідчило засідання, - за ціною не постоїть. „Наша готовність діяти спільно додає оптимізму, що ще до кінця літа два будинки на Індустріальній і Богуна вже будуть з гарячою водою. І це лише початок...”, - підсумував результати засідання головний інженер СП ТОВ „Світловодськпобут”.

Прес-служба СП ТОВ „Світловодськпобут”
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Val Dots Сьогодні, 20:36
  Милые дамы, брак с иностранцем — это реально! 1
  Val Dots-фото
  Тут подстава какая-то, у "жениха" на фото ногти длинные
 • Ольга Т Сьогодні, 15:40
  Козярчук, Френкель: от і виросли дітки 1
  Ольга Т-фото
  Московітська мова? Такой нет.Любит автор Козярчука.Хоть как-то укусить...Френкель приплачивает?
 • Pravdainukr Вчора, 21:09
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Pravdainukr-фото
  Керівник аналітичної служби підприємства Олена Михайлик, случайно не супруга Владимира Михайлика (бывшего директора Светловодск-сбыт)?

  Кто-то в курсе, как дела у бывшего руководства? :)
 • Засранетц Вчора, 17:37
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло (ДОПОВНЕНО) 2
  Засранетц-фото
  Есть мнение, что надо соглашаться с любым тарифом, пока Побут не пересмотрел его в связи с "поднятием пенсий".
 • Bzik 15 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Bzik-фото
  Зрада зрадная, чего уж там...
 • Novatorr 15 жовтня 2017
  Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала першого віце-президента FAU 2
  Novatorr-фото
  Интересно, когда трасса не занята, на ней можно приезжать погонять? или будут держать закрытую до следующих соревнований?
 • Алекс Горбунов 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Алекс Горбунов-фото
  Цитата: amigo
  пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе.

  Вы ничего не понимает в коммерции! fellow Это так задумано. winked Потом Богданку будут плитами покрывать и ещё дополнительно 30-40 миллионов осваивать. wink
 • amigo 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  amigo-фото
  Молодцы, пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе. По Хмельницкого уже начала появляться колея. На местах где Водоканал колупал, асфальт уже начал проваливаться.
  Кстати, дорога будет намного уже чем была fellow
 • Алекс Горбунов 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Алекс Горбунов-фото
  Драли всех пересичных и на болте вертели и до и еще больше после перемогы. Плевать им на все комментарии, идите мимо пролетарии. Вы видели такого волка, который бы принёс зайцу морковку? В этой стране угасающей сам себя спасай замерзающий.
 • Засранетц 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Засранетц-фото
  А что тут комментировать? Когда тарифы разрешили регулировать каждому сельсовету, только люди с альтернативным строением мозга могли подумать, что они станут внезапно падать вниз. Плюс мэр города, который не в состоянии оплатить полторы тыщи гривасей за свою мышиную возню в судах, вряд ли станет на сторону горожан. Выход один, как говорил Мыкола Яныч - "Хватит ныть! Берите лапиты и копайте!" laughing

  P.S. Нет расчетов Побута про обоснование повышения тарифов, нет и предмета обсуждения. Их можно опубликовать? А то без цифр, все скатится в банальщину типа "геть ганьба"! Но если одним из аргументов Побута прозвучало "было повышение минималки", то можно смело настродамить еще одну корректировку в "расчетах" после "подъема" пенсий. У меня все.

Top