Субота, 16 лютого 2019
Светловодск

Свято за святом

Свято за святомЯк зазначають світловодці, що „при пам’яті”, такого видовищного проведення свят, яке спостерігається нині, не було за жодної попередньої міської адміністрації. Винятком не став і День захисту дітей 1 червня у п’ятницю, який плавно, через суботу 2 червня, перейшов у святкування Дня міста, яке зазвичай відзначається першої неділі червня...
„Родзинкою” святкувань 1 червня став безпрецедентний дитячий парад на центральній площі міста, де строкату, у карнавальному вбранні півторитисячну публіку, привітав секретар міськради Геннадій Френкель та депутат Медоренко. Далі дійство перенеслося у Парк культури і відпочинку ім. Т.Г.Шевченка з шоу-програмами, караоке, різними конкурсами і атракціонами.Наступний суботній день розпочався на центральній площі з виставки-ярмарки „Новогергіївська”, на якій підприємства та підприємці мали змогу демонструвати у всій красі свою продукцію. А з післяобідньої пори міський Палац спорту остаточно набув імені першого директора ЗЧМ – підприємства, яке побудувало і утримувало до 90-х років цю спортивну споруду – почесного громадянина міста, нині покійного Анатолія Тузовського: на його честь спікер Френкель з донькою Тузовського Іриною урочисто відкрили меморіальну дошку на фронтоні Палацу. Взагалі, цей день пройшов під знаком спорту – було проведено турніри з шахів та шашок і кілька футбольних матчів. А ввечері у ЗОШ №7 пройшов заключний етап міського пісенного конкурсу „Дует на біс”, який понад місяця привертав увагу світловодців, адже саме від їхніх голосів залежав рейтинг кожної з десяти співочих пар...”Бронза” дісталася учительці ЗОШ №7 Олені Тригубенко та заступникові директора Палацу культури Василеві Кузьменку, „срібло” – педагогові ЦДЮТ Олені Куценко та ...Тетяні Крайносвіт, „золото” ж здобув дует у складі вокалістки Палацу культури Наталії Сандрак та інженера СП ТОВ „Світловодськпобут” Валерія Семерджі.

А 3 червня на нашому морі стартувала вітрильна регата, на Бульварному узвозі співали хореографічні колективи міста, у парку Шевченка тривали гуляння, у спорткомплексі – змагання. Кульмінацією ж свят став гала-концерт за участю учасників „Дуету на біс”, дитячих та юнацьких творчих колективів, який понад дві години вирував на „задньому дворі” Палацу культури. Було багато танців і пісень, а юна циркачка Оксана Назаренко, до того ж, ще й шокувала публіку - вона „гарцювала” на битому склі, лягала на „килимок” із здоровенних гострих цвяхів, смалила себе вогнем. А їй – хоч би що!

...Свято вдалося. І тут не можна не віддати належне невгамовному (у хорошому розумінні цього слова) Френкелю та його виконкомівській команді, творчим колективам Палацу культури та ЦДЮТ, а також доброчинцям з міського відділення УСППР - ЗАТ „ОДЕБП”, ТОВ „Нафтотрейд”, ТОВ „Силікон”, ВАТ „Чисті метали”, СП ТОВ „Світловодськпобут”, а також банкові „Східно-Європейський”, які не балачками – ділом (грошима) довели свій світловодський патріотизм.

Пилип ЗАКАРЛЮКА

Свято за святом
Дитячий парад

Свято за святом
Ірина Тузовська і Геннадій Френкель відкривають меморіальну дошку на Палаці спорту

Свято за святом
Оксана Назаренко „бавиться” з вогнемДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top