Середа, 14 листопада 2018
Светловодск

На засіданні виконкому

24 травня на розгляд членів виконкому виносилося більше 20 питань, по кожному прийнято відповідне рішення.
Серед важливих – встановлення нової батьківської плати за відвідування дитиною дошкільного закладу. Отож, раніше батьки за це сплачували 2,50 грн. (плюс 2,50 дає держава), тепер їхня плата збільшиться на 30 копійок і становитиме 2,80. Слід зауважити, що наша цифра протягом тривалого часу залишається меншою, ніж в Олександрії чи Кіровограді. Влада і надалі намагатиметься зберігати цю тенденцію.


Рішенням виконкому міський стадіон передано з балансу управління молоді та спорту на баланс управління освіти.Це зроблено, як пояснили на засіданні, аби більша кількість дітей (і не лише дітей, а й дорослих) могли займатися спортом. Тим більше, що попереду літо, і охочих поганяти з м’ячем буде достатньо.

Щоб прийняти правильне рішення – дозволяти встановлювати централізоване опалення чи ні – треба мати оптимізовану схему центрального теплопостачання. Це – вимога Кабінету Міністрів. Сьогодні вже всі зрозуміли: несанкціоноване встановлення індивідуального опалення призводить до дисбалансу всієї теплопостачальної системи.

Місто обов’язково повинне мати таку схему, аби спеціалісти з точки зору науки визначили: де можна децентралізовуватися, а де – ні. Її розробкою протягом 2 місяців займатиметься СП ТОВ "Світловодськпобут".

В Україні діє державна програма щодо встановлення газових лічильників в приватному секторі. До цього часу це стосувалося пільговиків, але зараз приладами обліку газу вони забезпечені стовідсотково. Сьогодні газове господарство має певну кількість лічильників, які, зрештою, треба встановити. "Хотілося б, – сказали члени виконкому, – щоб лічильники отримали ті, хто дійсно не може їх купити". Лічильники встановлюватимуться за списками, погодженими з органами місцевого самоврядування.

Також члени виконкому своїм рішенням уповноважили посадових осіб складати протоколи про адмінпорушення. Потім їх, звісно, будуть передавати до міліції. Присутні висловили сподівання, що ця міра хоч якось поліпшить ситуацію в місті, де дебошири та розбишаки останнім часом нахабніють.

Тетяна ЗИМА.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top