Середа, 29 січня 2020
Светловодск

Протидія торгівлі людьми

Однією з найактуальніших проблем, що стоять сьогодні перед Україною та світовою спільнотою, є торгівля людьми. Це негативне явище може виявлятися у різних формах – від викрадення людей до їх продажу шляхом обману, шантажу. Жертви торгівлі людьми використовуються для примусової праці, у порнобізнесі, як донори для трансплантації тканин і органів тощо.


Ситуація, що склалася, потребує консолідації зусиль центральних і місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, а також міжнародних і громадських організацій. Кабінет Міністрів України постановою від 07.03.2007 №410 затвердив Державну програму протидії торгівлі людьми на період до 2010 року. Відповідна обласна програма затверджена розпорядженням голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 05.04.2007 № 213-р «Про затвердження обласної програми протидії торгівлі людьми на період до 2010 року».
З метою підвищення рівня інформованості населення з питання працевлаштування за кордоном обласним центром зайнятості започатковується проведення прямих телефонних зв’язків. Прямі телефонні зв’язки планується проводити щомісяця кожного другого вівторка з 8-00 до 12-00 за телефоном (8-22) 24-64-18.

З інформацією щодо працевлаштування за кордоном також можна ознайомитись у ресурсно-інформаційному центрі обласного центру зайнятості (м. Кіровоград, вул. Василини, 10, кім. 32); у міськрайонних та районних центрах зайнятості; на Інтернет-сторінці обласного центру зайнятості (www.dcz.gov.ua/kid, рубрика «Міжнародне співробітництво» (розділ «Працевлаштування за кордоном», розміщено текст Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні на роботу за кордоном), рубрика «Наші консультації»); на Інтернет-сторінці Державного центру зайнятості (Інтернет-адреса www.dcz.gov.ua, рубрика «Соціальні послуги населенню» (розділ «Робота за кордоном»); на Інтернет-сторінці Міністерства праці та соціальної політики України (Інтернет-адреса www.mlsp.gov.ua рубрика «Діяльність» (розділ «Працевлаштування за кордоном»). На цій же сторінці розміщена інформація про видані ліцензії на право провадження виду господарської діяльності посередництва у працевлаштуванні на роботу за кордоном.

Б. СТОЯН,
начальник інспекції по контролю за дотриманням
законодавства про зайнятість населення.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top