Середа, 14 листопада 2018
Светловодск

Начувайтесь!

Цього разу, на відміну від обіцяного у лютому, мітинг проти „свавілля владно-комунальної мафії” таки відбувся. І відбувся він у звичному місці – за спиною у Лєніна, всупереч, як наголосив його організатор Олександр Дзядок, намаганню підступних властей перенести його на „задній двір „білого дому”.

Начувайтесь! Начувайтесь! Начувайтесь!
Але це було не останнім „знущанням” влади над народним зібранням – як виявилось, зі слів того ж Дзядка, спікер Френкель знеструмив мітингові гучномовці. Та, попри це, голосисті оратори все ж донесли до півсотні слухачів основну мету мітингу... Рева, Воложська, Павловська такого, чорт забирай, дали „прочухана” тепловикам, водоканальцям, ЖЕКівцям! І один мужик також дав, але - не тим: він, розмахуючи руками, „наїхав” на ОСББ, намагаючись до резолюції мітингу внести пункт, що ОСББ є злочинним кублом, що хоче відібрати у людей їхнє житло. Та, стараннями Дзядка, ця хибна пропозиція не пройшла. А, взагалі, Дзядок – молодець! Він чітко розділив: влада і комунальники – вороги, усі, хто так не вважає і прагне тристороннього діалогу – зрадники і запроданці, а він та його сподвижник, „скасований” мер Павло Солодов – єдині поборники тутешнього простого люду. Щоправда, простий люд, своєю низькою явкою на мітинг, у начебто і зручний вечірній час, не виявив бажаної для організаторів свідомості...

Пилип ЗАКАРЛЮКА
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:

    Група: Гості
    Реєстрація: -- | 0 комментарів | 0 публікацій
Да! Статья в Украина-центр была другая! Но я не против ОСББ, а живу в ОСББ Зоря(возле 4 школы). Трёхэтажный дом, старый, лет 45, а ОСББ существует уже 4 года. У нас, этот Председатель Петров, что тут в статье умничает, в доме тоже наумничал. Дом без подвалов, и когда строили не положили плиты на фундамент. этот Петров, с виду безобидный дедушка такой, в погоне за своими деньгами, которые мы ему платим, чтобы не ремонтировать трубы с первого этажа - взял и вывез без разрешения жителей землю внутри из-под фундамента по периметру дома. Теперь дом начал валиться – специалисты говорят начал складываться фундамент вовнутрь, даже сроки называют – после размерзания, весной! Жители всполошились, но этот дед такой хитрый оказался – в доме практически все пенсионеры, так он их с утра до вечера во дворе обрабатывает…
Я считаю, что многие жители дома вообще не готовы к самоуправлению, так как не могут реально оценить ситуацию,и с теми, с которыми пришлось разговаривать доверяют больше сплетням, чем специалистам.Сначала мы было обратились в местный исполком, но там стали спрашивать зачем ушли из ЖЕКа. А про проблему завала дома они оказываеться знают, но так как мы ОСББ не вмешиваються, представляете!?
Говорят – завалиться один ОСББ быстро все отделённые дома вернуться в ЖЕКи! Кто нибудь – ПОМОГИТЕ! ПОСОВЕТУЙТЕ ОРГАН, КОТОРЫЙ НАДЗИРАЕТ за САМОУПРАВСТВОМ ПРЕДСЕДАТЕЛЯ!
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top