Вівторок, 21 травня 2019
Светловодск Кримінал

У полі зору – малолітні правопорушники

Малолітні правопорушники, безпритульні діти -тема, яка 20 квітня об'єднала представників влади, правоохоронних органів, управління освіти, відділу молоді та спорту, дету-татського корпусу тощо на спільному засіданні.

За інформацією Сергія Костенка, начальника Світло-водського МРВ ВС, за три місяці п.р. неповнолітні скоїли три злочини (в Олександри -25, Кіровограді - 65, Знам'янці - 7, динаміка скорочення по місту - 57% у порівнянні з попереднім кварталом), і правоохоронці у першу чергу активізують роботу щодо попередження злочинності у підлітковому середовищі.


У квітні неповнолітні скоїли 4 злочини - обрізали кабелі, але вони (злочини) будуть обліковані, коли по них завершаться кримінальні справи; також встановлено 4 факти зберігання наркотичних засобів.

Сплеск негативних дитячих вчинків припадає на канікули. Цього року вже складено 210 протоколів, а попереду - літній відпочинок - по-своєму спекотний для міліції. Адже саме влітку до міста на відпочинок приїздять учні з інтернатів...

Начальник управління у справах неповнолітніх Ніна Проша зауважила: спільно з освітянами вони провели 25 рейдів, під час яких відвідали 47 не-благополучних сімей. У двох випадках ця служба ініціювала позбавлення горе-батьків батьківських прав. Регулярно ведеться профілактична робота з дітьми, які за скоєні злочини отримали покарання, аби не сталося рецидиву. Доказом добросовісної роботи всіх служб, які хоч якось причетні до неповнолітніх правопорушників, є стастистика, яку ми навели раніше. Присутні зауважили, на фоні області ми виглядаємо досить непогано.

Але, кажуть фахівці, ці показники могли б бути ще кращими, якби штат працівників був повністю укомплектований. Уявіть, у Світловодську на місто, район та Власівку працює всього два(!) оперу-повноважені, які опікуються неповнолітніми. Зрозуміло, що до профілактичної роботи у школах у них просто "не доходять руки". До того ж, на думку присутніх, більше уваги потрібно приділяти різноманітним закладам, які дбають про дозвілля молоді.

Головуючий на засіданні Юрій Лукинський запропонував до справи виховання молоді залучати представників громадськості: поважних, активних людей з великим життєвим досвідом, яким є що розповісти, є чому навчити.

Цього ж дня присутні на засіданні о 21.00 розпочали об'їзд розважальних закладів міста, аби на власні очі побачити, як відпочиває світловодська молодь. Якихось неприємних моментів не виявлено.

Тетяна ЗИМАДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top