Неділя, 19 січня 2020
Светловодск

Порятунок від холоду - субсидії

Якщо порівнювати цей рік з минулим, в коридорах міського управління соціального захисту населення спостерігається значно менше людської товкотнечі. Хоча, здавалося, на тлі значного підвищення комунальних тарифів, все мало би відбуватися навпаки. Річ в тім, пояснила нам заступник начальника УСЗН з питань грошових виплат і компенсацій Тетяна Корягіна, що минулорічний натовп у коридорах на Лєніна,4 пояснювався тим, що тоді спеціалісти УСЗН мали паралельно з оформленням субсидій населенню вести прийом громадян, які претендували на отримання статусу „дітей війни”. А коли з „дітьми” розібралися – напруга спала. Що ж до оформлення субсидій, то, за словами пані Корягіної, на сьогодні відділом їх оформлено на одну тисячу більше, ніж за аналогічний період минулого року.


Хоча, зазначає вона, це не є тією активізацією населення, на яку розраховували – причина, вірогідно, в тім, що населення ще не цікавилось нарахуваннями за спожите тепло, надане СП ТОВ „Світловодськпобут”. Тому людське пожвавлення, яке „штурмуватиме” відділ субсидій, очікується на наступний місяць. І хоча фахівці служби й готові впоратись з грудневим „паломництвом”, Тетяна Корягіна порадила не зволікати з оформленням субсидій і задля збереження нервів, часу і грошей зробити це якомога раніше. До речі, на „Світловодськпобуті” вже виказують стурбованість щодо рівня проплат і також радять не зволікати з оформленням субсидій. Адже вчасно внесена плата є запорукою якісної роботи теплопостачальників.

Пилип ЗАКАРЛЮКАДля того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top