Субота, 16 лютого 2019
Светловодск

КАБІНЕТ ГОЛОВИ ЗНОВУ ОПЕЧАТАНО

Вже вдруге за нетривалої каденції міського голови Світловодська Павла Солодова його кабінет піддано малоприємній процедурі опечатування. Вперше, нагадаємо, це сталося коли міськдепи на ІХ своїй сесії 10 жовтня поточного року сорока голосами „за” (з 50-ти) достроково припинили повноваження Павла Солодова за цілий ряд грубих порушень і прорахунків. Принаймні про це свідчить цілий стос задокументованого паперу, який оприлюднив на зазначеній сесії депутат Анатолій Кочерга. Тоді, відразу по завершенню сесії, тутешні обранці дружнім натовпом буквально витягли за руки градоначальника з його кабінету, який тут же опечатали. Але й пан Солодов рюмсати в жилетку не став, а відразу звернувся до суду.


І вже 12 жовтня міськрайсуд Світловодська задовольнив його позов і відмінив депутатський „вердикт”. Наступного дня голова розпечатав кабінет і зайняв своє робоче місце... А 7 листопада на світ з’явилася ухвала Апеляційного суду Кіровоградської області, яка, у свою чергу, скасувала ухвалу тутешніх служників Феміди. І депутати, вже „озброєні” серйозним папером, наступного дня знов опечатали кабінет мера. Як вони вважають, вже остаточно – згідно останньої ухвали, вона оскарженню в касаційному порядку не підлягає...

А Павло Солодов, який у той невтішний для нього день намагався керувати містом за столом секретарки у приймальній, кажуть, наразі подався до Києва правди шукати.

Пилип ЗАКАРЛЮКА
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top