Середа, 29 січня 2020
Светловодск

Гендиретор “Світловодськпобуту” про тепло в оселях і “прохолоду” в адмінбудинку

Добрими новинами, які привіз з Києва генеральний директор СП ТОВ „Світловодськпобуту” Сергій Яременко 17 жовтня, він аж ніяк не міг не поділитися зі своїми земляками-світловодцями: Світловодськ – першим в області – має необхідні ліміти газу для запуску своїх котелень.З цього приводу паном Яременком було організовано і проведено невеличку прес-конференцію для міських ЗМІ... Копіткі перемовини, розпочав гендиректор, в НАК „Нафтогаз країни”, а точніше, в її дочірній компанії „Газ України” про поставки газу для „Світловодськпобуту” завершились вдало – СП сплатило сто відсотків за використаний газ у 2006 році. Але, все одно, зазначив він, ситуація залишається складною: ліміти отримано, але логічного завершення домовленостей поки що немає – газ, завдяки старанням компанії „Політрейд”, а також „Облгазу” в особі голови правління цієї компанії пана Ященка і начальника світловодського УЕГГ Володимира Шаповала, „Світловодськпобут” отримує у цей період із внутрішніх резервів міськгазу. „Нашої провини тут немає, просто на міждержавному рівні Україна та Росія все ще не визначились з остаточною ціною на газ”, - підкреслив пан Яременко... На запитання, чому чимало будинків у місті все ще не отримали жаданого тепла, він відповів, що тут причина передовсім у неготовності комунікацій всередині самих будинків – тут вже треба поквапитись безпосередньо ЖЕКам та відповідним комунальним службам, міські ж котельні, „світловодськпобутівські” комунікації, а також когенераційна установка – готові на до роботи на всі сто.

...Складна політична ситуація у місті, зокрема, понеділковий прямий телеефір з міським головою Павлом Солодовим та „таємничі” листівки образливого характеру на адресу відомих персон у Світловодську, безумовно, також, не залишились поза увагою пресової конференції. Зокрема, Сергій Яременко категорично заперечив та спростував ствердження пана Солодова, що, буцімто, початок опалювального сезону є заслугою його і виконкому... Зокрема, тепло у помешканнях на Власівці, наголосив пан Яременко, з’явилось виключно завдяки старанням гендиректора ЗАТ „ОДЕБП” Івана Марона – його об’єднання віднайшло можливість надати селищу безвідсотковий кредит на погашення заборгованості по газу, та голові селища Олександрові Паську – завдяки його компетентному та грамотному керівництву там було вчасно затверджено тариф на опалення. А щодо діяльності міської адміністрації у площині діяльності СП у місті, гендиректор зазначив, що початок опалювального сезону розпочався не завдяки їй, а всупереч. „Замість конструктивної співпраці, ми від пана Солодова протягом п’яти місяців відчували лише тиск, вимагання постійних звітів, відволікалися на нескінченні, зазвичай, не компетентні перевірки тощо.” – резюмував „плоди” цієї взаємодії Сергій Яременко.

А стосовно листівки, наш респондент був, взагалі, небагатослівним. Він пригадав цьогорічну весну, коли подібні „дацзибао” напередодні виборів голови міста „прикрасили” електричні стовпи та виборчі дільниці, з яких виборець міг дізнатися, що кандидат на мера Сергій Яременко та його команда – „бяка”, а його конкурент Павло Солодов, разом з найближчим оточенням, - світоч, прогрес та надія міста. І, як тільки для голови „запахло смаленим” – знов, роздруковані злі пасквілі, заполонили місто. Та, говорить пан Яременко, цього разу їхні автори „удосконалили” свою майстерність, додавши бруду та антисемітських випадів. „Мені, - підсумував Сергій Яременко, - соромно за тих людей, інтелектуальних здібностей яких вистачило лише на безсоромну лайку на адресу людей, переважна більшість яких є керівниками провідних підприємств міста, які, переймаючись забезпеченням його життєдіяльності, неодмінно ставали його (міста) своєрідними „донорами”.

Левко ПОСТФАКТУМ

„Інженер-електромеханік СП ТОВ „Світловодськпобут” Василь Попов в момент пуску у дію когенераційної установки”
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top